Yurtdışına çıkan var mı?

Aranızda ülke dışına eğitim ya da seyahat amaçlı çıkan varmıydı? Nereye ya da nerelere gitmiştiniz ve beğendiniz mi?

Ben 3ay önce gezmek için italyaya gitmiştim ve öyle abartıldığı kadar yoktu hiç sevmedim.

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Finlandiya güzeldi, her yer yeşil, temiz, insanları saygılı, güler yüzlü. Londra'yı da beğendim yine bir sürü park yeşillik mevcut ama düzensiz, leş gibi, metroda meşrubat şişeleri, insanlar her yerden üzerinize geliyor. Londra dışında insanlar daha iyi ama hayat akşam 6'da bitiyor Ankara gibi.

İsviçre şehir içleri iğrenç yaşanmaz, beton yığını ama şehir dışı, Alpler güzeldi. İnsanlar güler yüzlüydü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Londrayıo beğenmiştim şehir olarak. Kiev ve Tiflis'te kendimi çok rahat hissettim gidip oralarda yaşabilirim. Johannesburg da fena bir şehir değil modernlik anlamında fakat can güvenliği sorunu orayı yaşanılmaz yapıyor. Kazakistan'da çok dolaştım iyi ki ruslar zamanında işgal etmiş yoksa bu adamlar hala çadırda yaşıyorlarmış dedirtti. Libyayı ne sen sor ne ben söyleyeyim. gece gezmesine çıkıp alemlere akalım dedik. nargile kafede erkek erkeğe kesişirken bulduk kendimizi. Brüksel yaşanır bir şehir, Brugges masalsı bir şehir.
    Azerbaycan'da hiç dil bilmesen bile yurdum insanı diyorsun. Türk heryerde Türk işte. aynı kültür, aynı tepkiler aynı kargaşa orda da var. atladığım olmuştur belki bu saatte bu kadar ancak

1|0
    0|0
  • evdendısarı cıkamıyom o kadar usengecım

2|0
    0|0
  • Amerika'ya gittim, güzeldi. 3 sene yaşadım.

1|0
    0|0
  • Ben çok çıktım,
    üniversitede yurtta kalırken,
    Her akşam çıkardık, yurdun dışına

1|0
    0|0
  • İngiltere 3aylik

1|0
    0|0
  • iran-rusya-mısır 3 ne gittim seneye nijerya ya gidecegim

1|0
    1|0
  • İtalya da Venedik, Treviso, İspanya da Madrid, Malta da malta,

1|0
    0|0
    • Trevisoya gitme fırsatım olmamıştı. İspanyayı cok istiyorum görmek tavsiye eder misin

• Son bir şey daha söyleyeyim o zaman İspanyolların İngilizcesi biraz acayip gelebilir. Tek de gezebilirsin. İyi macera olur. İyi yolculuklar ;)

• Teşekkürler..

• 3 ay önce attilar yurttan sayılıyor mu bu cevap 😅

0|0
    0|0
  • Gürcistan'a gittım iş için 1 hafta hapiste yattım çıktım gbı dondüm

1|0
    0|0
  • Dunyanın yarısını gezmısımdır.

1|0
    0|0
  • 75-80 ülke gezdim buyur?

1|0
    0|0
  • Ben çok gittim Avrupa diyelim. Nereleri merak ediyon

1|0
    0|0
  • Rusya gezmek amaçlı :) gerçekten güzeldi

1|0
    1|0
  • Ben şahsen pilot olup her gün yurtdışına çıkıyorum.

1|0
    0|0
  • Rusya katar ırak azerbaycan kirgizistan kazakistan özbekistan çecenistan

1|0
    1|0
  • Yurtdisindayim zaten...

1|0
    0|0
  • Rusya ukranya iran gurcistan asya ve avurpada cok yerlerde oldum

1|0
    1|0
  • Yurt dışına çıkan var mı?

0|0
    0|0
  • Gece gece sen neden uyumuyorsun bakalım?
    Bu saatte bu sorumu geldi aklına?:) başka şeyler sor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...