Memleketinizde ''mutlaka gezilip görülmeli!'' dediğiniz yerler var mı?

memleketinize gelen kişilerin görmeden gitmemeleri gerektiğini düşündüğünüz yerleri yazar mısınız :D :D :D belki yolumuz düşer... görmeden gitmeyelim...

ben Trabzonluyum... Trabzon da;
1-) manastırlar
2-) uzungöl
3-) boztepeye çıkıp manzara baka baka çay içmek te lazım :D :D :D
4-) ayasofya müzesi
5-) yaylalarından birini görmeden de dönmeyin :D :D :D

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Boluda abant yedigoller Gerede gölü esentepe var 😊

0|0
    0|0
    • Abant ve yedi gollere gittim gerçekten muhteşem özellikle yedi göller aklım orada kaldı yahu.

• öğrenciliğin gözü kör olmasın... seni demi memleketinden alıkoydu *o* *o*
      gerçi ben isteyerek il dışına çıktım :D :D :D öğrenciliğe kusur bulmayayım şimdi :D :D :D

• Babam polis tayinden dolayı boludayız. d

Kızlar Ne Diyor 2

• Bursa
    1 ulucami
    2 tophanedeki cay bahceleri ve tophanede iskender yemeden kesinlikle gitmesinler :D
    3 osmangazi türbesi
    4 uludağ
    5 kapalı çarşı
    ... saymakla bitmez

0|0
    0|0
    • Dağ yolu
      Fsm caddesi
      Kar yağdığında tophane'nin o muhteşem görüntüsü
      Ek yaptım bende :)

• Mevlana ♡

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1. mevlana müzesi
    2. karatay müzesi
    3. alaaddin tepesi
    4. meram bağları
    5. japon parkı
    6. selçuk üniversitesi
    7. etliekmek fırını :)
    8. konya torku arena stadyumu
    9. kent plaza ve kule site
    10. mevlana kültür merkezi

0|0
    0|0
    • Camiler: Konya'daki gezinize camileri dolaşarak başlayabilirsiniz. Sultan Selim Camii, Kadı Mürsel Camii, Şemsi Tebrizi Camii ve Türbesi, Kapu Camii, Aziziye Camii ve Eşrefoğlu Camii Konya'nın en çok gezilen camileri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Medreseler: İnce Minareli Medrese, Karatay Medresesi, Sırçalı Medrese Konya'da ziyaret edebileceğiniz medreseler. Bu medreselerin hemen hepsi Selçuklu döneminden kalma eserler.

Türbeler: Konya denince akla ilk gelen yerlerden türbeler. Özellikle inanç turiziminin en geliştiği şehirlerden biri olan Konya'da ziyaret edebileceğiniz pek çok türbe var. Mevlana Türbesi, Pir Sultan Abdal Türbesi, Tavsubaba Türbesi, Sultanlar Türbesi, Gömeç Hatun Türbesi, Nasrettin Hoca Türbesi ise bu türbeler içinde çok ziyaret edilenler.

• rakip taraftar kabul etmiyorlar yoksa hafta sonu beşiktaş-TRABZONSPOR maçını seyretmek bahanesiyle görürdük stadyumu :D :D :D

• beşiktaşla alakalı bizimle ilgili değil

• benim daha memleketimin cartını curtunu yazmama gerek kalmamış

0|0
    0|0
  • maraşa geceksin kentsel dönüşümden dolayı yıkılan maraşın yarısını ve bu soğukta kalacak yerleri olmayan insanları özelliklede suriyelileri allah yardım etsin vicdanın sızlayacak görmeden gitmeyeceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...