İstanbul'u beğeniyor musun?

Ben üniversite için Çorlu da okuyorum. 1 aydir İstanbul a gitmedim. Çorlu İstanbuldan çok temiz bir yer ve trafik yok otobüsler bile mini kalabalık değil. Sonra iatanbul a geldiğimde farkindayim. Ve İstanbul'da kalmaktan sıkıldım. Siz beğeniyor musun?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul gibi şehir dünyada azdır tabiki yanlış olan şudurki İstanbul bir truzm şehri olması gerekiyor ama şuanda sanayi yönü ağır basıyor ama olsun bu haldeyken bile güzel canın sıkkınken çık bir boğaza otur biraz etrafı seyret insan içi huzur bulur

0|0
    0|0
    • Hher yeri gezmiştim yine ayni yerler

• * insanlar İstanbul'da hayat mücadelesi veriyor çoğunun tek derdi var ekmem parası ondan gezmeye fırsatı yok sende takmısın egolarına zevklerıne git de adam gibi hayat mücadelesi ver ondan sonra keyfinin derdine bakarsın

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Vikingler ruslar germenler cenevizler araplar kuşatmış rumlar romalılar türkler ingilizler işgal etmiş feth etmiş sen hala İstanbul guzel mi diyorsun

0|0
    0|0
    • İşgalciden bahsetmiyorum çevre kirliliği sorunudan bahsediyorum

• Sorduğu açıklamayı tamamı okumadan gelmissin oku önce sonra cevap ver

• hiç umrumda değilsin yavrimu

• Ben istanbulun en güzel semtlerinden birinde floryada oturuyorum. yazin kucuk kasaba gibi bir tatil köyüne gittim herşey cok güzeldi ve artik istanbulu sevmiyorum ileride orda ev alip oraya yerlesecegim :)

0|0
    0|0
    • Doğrusun bende floryaya yakinim. Trafik var çok.

• Almanyada essiende kaldim 2 ay :) ulasim gayet iyidi kücük bir zenci mahallesindeydim :) insanlarin kafasi rahatti birbirlerinde problem aramiyorlardi birbirlerine laf söylemiyorlardi aslinfa sıkıntı türkiyede dik basli düz mantikli ve saygisiz cok insan olmasi nedeniyle -_-

• Burasi Türkiye yapacak bir şey yok -.-

• İstanbul iyide insanları bozuk hacı

2|0
    0|0
Yükleniyor...