Hoşlandığınız kişinin genel kültürü kötüyse ne yapılmalı?

Ben bir kızdan hoşlanıyorum. Kız 19 yaşında ve benimle yaşıt. Çok iyi biri, hatta tanıdığım en iyi insan diyebilirim. Flört ediyoruz sürekli konuşmalarımızda hatta ona açılmak istiyorum. Çünkü olumlu cevap vericeğine eminim ama ben birşeyden çekiniyorum. Ben yabancı müzikten, rock, caz, opera seven biriyim. Müzik bilgim çok iyidir, zaten bir grubumda var. Sinema'ya çok ilgi duyarım. Yani kısacası diğer şeyleri saymadan söyleyeyim, genel kültürüm çok iyi. Ama hoşlandığım kız Anadolu'da yetişmiş biri ve pek anlamıyor bu tarz şeylerden. İlk başta sorun değildi ama sonradan One Direction dinlediğini söyleyince ben çok garip oldum. Arkadaşlarım beni ve önceki çıktığım partnerlerimi tanıdığı için, hiç takma, salla diyor. Tabi ben istemiyorum bırakmak ama bu uzun anlatımdan sonra sorum şu; "Siz olsanız zevklerinizin pek uyuşmadığı ve genel kültür bakımından sizden düşük biriyle çıkar mısınız?"

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• benim daha evel çıktığımız kız hafif köylü kafası mantığı vardı diyeyim sana açıkca

bence sana göre ayak uyduracaktır.

rock rack falan sevip sevmemesi seni ilgilendirmez ancak zamanla sevdirebilirsin.

seven ne yapmaz demişler her iki tarafda mantıklı ve zevkli olacağınıza inanıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ufak tefek farklılıklar tabiki olur. ama aramızda uçurum var diyorsan çıkma.çıkmam

0|1
    0|0
  • cıftler zıt kutup oldukları zaman bırbırlerını tamamlayabılıyor. yanı durum su sen onun eksıklerını kapatabılırsın o da su an bılmedıgınız senın ekseklerını. ama tıpa tıp aynı olan ıkı kısı bır sure sonra bırbırınden sıkılır. sız bırbırınızı tanımaya calısırken bırbırınızın zevklerını ogrenp ılıskınızden zevk alabılrsınız onu tanımak heyecan werıcektr ınsanın sevdıgını oldugu gıbı kabul etmesı cok guzel bıseydır bunu bılmek kıza ozguven werır. bılgı kapsamına gelırsekk de kıza bnları ogreteılırsın dıe dusunuyorm

0|1
    0|1
  • çıkmam

0|1
    0|0
  • bi süre beraber olmayı denerdim zamanla herşey belli olur zaten. olmuyorsa zorlama derim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hojam affetme ..bak sonra güzelim hatunlar gidip angutlarla çıkıyor söve söve biz günaha giriyoruz..

0|1
    0|0
  • mizah anlayışı olacak biri olmalı derim, o varsa zaten kapatır diğer açıkları.

0|1
    0|0
  • One Direction ve genel kültür.. Hea ?

0|0
    0|0
  • Belgesel izlesin zorla :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...