Her kitabı okur musunuz?

Her kitabı okur musunuz? Güvendiğiniz dostlarınızın tavsiye ettiklerine mi öncelik verirsiniz?

0|0
17|12

En İyi Kız Görüşü

• okumam kitabın başnda az çok anlarm sevip sevmiceimi

0|0
    0|0
    • Kapaklar yeter mi?

• resmine bakıp almıorm kitabı elime önce arkasndan konusuna bakarm ilk izlenim odur sonra bi 30 sayfa falan okurum dikkatimi çekerse devam ederm zorlamam.

Kızlar Ne Diyor 16

• Her kitabi okumam.Çok fazla seçiciyim bu konuda.Önceliğim kendi seçtiğimdir.Sonrasında tavsiyeleri değerlendiririm,ama önce araştırırım netten nasıl bir kitap bir fikir edinirim,ondan sonra alırsam alırım.

0|0
    0|0
  • hayır. Seçerim.

0|0
    0|0
  • tavsiyelere öncelik veririm..

0|0
    0|0
  • Ben başkasının söylediği kitabı pek okumazdım , o önyargıyı kırdım

0|0
    0|0
  • her kıtabı okumam konusu ve dıs kapagı benım ıcın onemlıdır yazıları buyuk olmalıdır aynı tarz okyan arkadslarımın kıtap onerılerıne oncelık verırım.

0|0
    0|0
  • Tavsiye edilen kitabın türü beni çekiyorsa okurum ama sevmediğim tarzda bir kitapsa okumam.

0|0
    0|0
  • Her kitabı okuyamam mesela tarih ama arkadaşımın okuma zevki iyiyse ki genelde öyledir göz ardı etmem

0|0
    0|0
    • Ben de tarih öğretmeniyim sevindim buna.

• hayır okumam tavsiye üzerinede kitap okumam ilgi alanlarım merak ettiğim konular üzerindedir tercihlerim

0|0
    0|0
  • Binlerce tavsiye geldi gidipte almaya üşendim. Arkadaşım okuyup beğendiyse kitaplığından alır eve getiririm işte.

0|0
    0|0
  • belli olmaz ancak ilgi alanı ile dogru orantılı

0|0
    0|0
  • Tavsiyeler önemlidir ama öyle herkesin tavsiyesi de olmaz tabii.

0|0
    0|0
  • her kitabı okumam, tavsiyelere de kulak veririm ama benim okuduğum türler bellidir zaten.

0|0
    0|0
  • İİlgimi çekeni okurum

0|0
    0|0
  • her tavsiyeyi okuyamam ama olabildiğince değerlendiririm

0|0
    0|0
  • seçerim,didiklerim,araştırırım..

0|0
    0|0
  • hayır her kitabı okumama ama tavsiyeleri dikkate alırm