Türk sinemasını gelmiş geçmiş en büyük komedyeni kimdir?

Türk sinemasını gelmiş geçmiş en büyük komedyeni bence Kemal Sunal'dir. Sizin tercihiniz kim? Yalnız sadece bir isim verin birden çoksa en iyisini yazın..

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Kemal Sunal

0|1
    0|0
  • adile naşit gülüşü yeterdi güldürmeye

0|0
    1|0
  • Şener Şen

1|0
    0|0
  • sunal&sen

1|0
    0|0
  • kemal sunal

1|0
    0|0
  • Şener Şen-Kemal Sunal

0|0
    0|0
  • Kemal sunal

0|0
    0|0
  • şener şen

0|0
    0|0
  • Şener Şen

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal

Şener Şen

0|0
    1|0
  • bence Ertem EĞİLMEZ.

0|0
    1|0
    • yönetmen demedim..

• 80'lerde Türk sinemasında aile komedileri çekilmediği için olmasın bu?

• tarık akanın bir röpartajını izlemiştim (1976 ayrılıyor o gurubtan ) ana neden hep aynı tur fılmlerde oynatmak ıstemesı ve maddı konularda cimri olması .kemal sunal halit akcatepe zekği alasya metın akpınar hep bırakma nedenlerı aynı...80lerde de ayrımıyorlar. 80lerdki olay zaten turk sınemasının çöküş dönemi o bambaska bir konu . hemen hemen hıcbır dogru durust fılm cekılmıyor o donem.

• şener şen.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• şener şen! 20 kamyon çakıl 15 tane kapı 30 kamyon ince kum aaa sevgilim sen mi geldin! en iyi jilet budur. dunyanin butun meshurlari bununla tras oluyor. ingiltere krali, rahmetli baskan kennedy, tacsiz kral pele, backenbauer, kaleci mayer, nadia komanaçi, brigitte bardot, fenerbahçeli cemil. hepsi sohretlerini bu bicaga borcludurlar. eveeet, denemesi bedava hemde hic para vermeden. bakin mesela su vatandasin sakali uzamis. simdi iki dakika da susuz sabunsuz bu is hallolucak. bakin ...abiler fendin son harikasi, alaman mucizesi, butun meshurlarin bicagi...

-dur yahu

-sen dur vatandas ya basina devlet kusu kondu bea... eveeeet abiler, dikkatle bakiniz, bakiniz. su yok, sabun yok, gibicibicis marka krem oda fabrikamizin hediyesidir, cok muhterem abilerim. evet, eveeet bakiniz. lutfen saatlerinize bakiniz yalniz 17 saniyede tamam bu is. bir, aaaa, ikeeee, aaaa, uccc, aman bea, doort, aaaa, bes, aaa, altiaaa, soyle yedi, aauuu, evet bitiyor, sekiz,

-yeter beaaa aii aaaa

-lutfen sakin olunuz, -

yeter be yeter suratimi kan icinde biraktin bea,

-telas yok kesikler icin harika kan ilaci satiyorum, tuuu getir bakiim

-yuru lan karakola

-imdaaaat adam olduruyolar.

1|1
    0|0
  • Şener Şen

0|0
    0|0
  • Metin Akpınar . Diğer yazılan isimler de çok başarılı ama onların doğal bir komikliği var fakat Metin Akpınar'ın oyunculuk yeteneği çok üst düzeyde..

0|0
    0|0
  • şener sunal alışık diyorum bende

0|0
    0|0
  • şener şen

0|0
    0|0
  • Şener Şen ve Kaml Sunaldır.

0|0
    0|0
  • şener şen!