Kitap mı e-kitap mı?

Normal sayfaları olan kitapları mı tercih edersiniz yoksa elektronik ortamlardan yararlanarak okuyabileceginiz elektronik kitapları mı?
Ben genelde e-kitap tercih ediyorum çünkü avantajları diğer normal ciltli kitaplara göre çok daha fazla, mesela artık her akıllı telefonun bu iş için programları var , oraya ekonomik bir biçimde istediğiniz kadar kitap indirerek kendi kütüphanenizi oluşturabilirsin, ve bu kütüphaneyi her daim pratik bir şekilde cebinizde taşıyabilir , artı geceleri de ışık derdiniz olmaz

• Kitap
    92% (12)50% (2)82% (14)Oy Ver
  • Elektronik Kitap
    8% (1)50% (2)18% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bazı insanlarda kitap yaprağı kokusu fetişizmi var , bu insanların bir çağ önceki versiyonu yazma kitap fetişizmi idi ama tabii ki matbaa galip geldi , bu çarpışma da teknoloji galip gelecektir, ona şüphe yok. Ayrıca bu programlarda yine sevdiğiniz sözlerin altını çizebilir, isterseniz de internetten parayla satın alarak da indirebilirsiniz.

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• E-Kitap. Kitaplar kağıtdan. Kağıt ise ağaçdan oluyor. Yani ağaçları mahv ederek kağıt yapıyorlar. Oksigenimizi yok ediyorlar. E-Kitaplar ve internetde doğru bilgiler varken kitaplara ihtiyaç yok

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kağıttan imal edileni seviyorum ben. E-kitaptan oluşan bir kütüphane, kütüphane sayılmaz bence. Kağıt kokmalı, üstüne not düşülmeli, altına çizilmeli beğenilen sözcüklerin..
    Kitabı kitapçıdan almak yazara saygıdır her şeyden önce.

2|1
    0|0
  • Kitap okumaya baslayinca bitirmeden elimden dusuremem ben. Yemek yerken bile tepsinin kenarina ilistiririm.
    E-kitap bu acidan memnun etmiyor beni.
    Teknolojiden yararlanmaliyiz ama 'kitap sayfasi' gibi bazi kucuk keyiflerden mahrum kalmamaliyiz.
    Tercihim, aliskanlik geregi kitap
    ancak e-kitap cok faydali bir olay.

0|1
    0|0
  • E-kitaptan nefret ediyorum. Kitabın yerini tutamam

0|0
    0|1
  • Kapağı açtıgında o eşsiz muhteşem kokuyu e-kitapta ne zaman bulursam o zaman e kitap derim.. Kitap'diyorum..

0|0
    0|0
  • Kitap

0|0
    0|0
  • Elektronik Kitap

0|1
    0|0
  • Kitap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ucuz olsaydı e-kitap
    Ama şu durumda ikinci el kitap ve ödünç almayı tercih ediyorum

0|0
    0|0
    • Senin için sorun maliyetle ilgiliydi , ücretsiz binlerce e-kitap bulabilirsin ,

• Aslında değil. Çünkü binlerce Basılı kitaba da ulaşabiliyorum ama okumak istediklerim önemli bana

• e-kitap okumayı çok denedim ama hiç zevk vermiyor. Hiç bir kitabı e-kitap olarak bitiremedim. Ciltli kitap tercihimdir.

0|0
    0|0
  • Kitabın yapraklarındaki bilgi kokusunu hiç bir şey karşılayamaz.

0|0
    0|0
  • Kitap

0|0
    0|0
  • Normal kitap , kokusu bile yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...