Walking Dead dizisinde lider kim olmalı?

Evet dizide Rick karakteri lider ama ona alternatif kim olabilirdi?

• Tyreese
    15% (8)12% (12)13% (20)Oy Ver
  • Glenn
    15% (8)10% (10)12% (18)Oy Ver
  • Darly
    30% (16)40% (39)36% (55)Oy Ver
  • Michonne
    19% (10)8% (8)12% (18)Oy Ver
  • Abraham
    11% (6)13% (13)12% (19)Oy Ver
  • Carol
    10% (6)17% (16)15% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|49

En İyi Kız Görüşü

• Tyreese iyi adam ve en ufak sarsıntıda yıkılacak narin bir kalbe sahip. Duygusal, inanılmaz ağlak.

Darly demediğim için şu an hafiften bir suçluluk duygusuna kapıldım ama bu onun yönetici kişiliğinden değil, yakışıklılığından tabii.
    Evet, mükemmel. Güçlü ve zeki. Fakat sinirli. Öfke kontrolü yaşadığına önceki bölümlerinde çok kere şahit olduk.

Glenn tam bir atom karınca. İlk bölümlerde gözümüze sokulan kıvrak zekasıyla birlikte rick'i kurtarmasıyla başladı zaten her şey. Ama şimdi baktığın zaman tam bir. msalak olmuş çıkmış bir abazan gibi kızın ağzına bakıp duruyor. Gerçi kız da hakkatten güzel. O kız ona nasıl baktı hala inanamıyorum.

Michonne kral kadın. Adam gibi kadın. Huysuz ve tatlı kadın.
    Eğer andrea ydı sanırım, o kızın yüzünden gözünü intikama bürüyüp dağ bayır taş ve zombi demeden bir başına yollara koyulmasaydı, "evet, grubun lideri michonne olmalı arkadaş, şıkla ne gerek var?" derdim.

Abraham mı? Ohh noo dostum no. Ya tamam iyi adam da, salovskinin teki. İnanmış kendi gibi bir salağa, düşmüş insanlığı kurtarmaya.

Carol tabiiki seni seçtim bebeyim.

1|0
    0|0
    • Evet, Carol resmen evrim geçirdi ilk bölümlere nazaran.

• carol daha sallanan odun parçasına bir metreden isabet ettiremiyodu shane varken şimdi bildiğin rambo kesildi tek başına ortalığı cehenneme çeviriyo yok tuzak kuruyo yok elinde m16 mı her neyse almış makinalıyı dün dandik tabancayı tutamayan kadın aniden profesyonel asker kesildi başımıza kesinlikle çok saçma bu dizi bir de kadınları da sanki erkekler gibi böyle zor işlerin altından kalkarmış gibi yapmışlar l*n gerçekte böyle bişey olmaz kadınlarin çoğu bk gibi kalır ortada mübarek hepsi canavar gibi bu dizide

• carol güçlü bir kadındı hep. evet, belki pazuları yoktu ama, kalbi ve ruhsal psikolojisi kocamandı. shane ve rick gibi kibirli olmadı hiç. ha ayrıca, olası bir zombi felaketiyle karşılasaşsak, emin ol tıpkı carol gibi arzı endam ederiz, hepimiz.

hatta ben kendime şimdiden bir rol modeli çizdim. @typhoonbringer

Kızlar Ne Diyor 19

• bu abuk dizi hala var mı 4. sezonda bırakmıştım hepsi ölsün tek tek bence sıktılar iyice 2020'ye kadar devam ediyormuş uzun uzun bakışmalı bölümler

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • gıttıkce sklmaya basladm dızıden hep aynı sacmalıklar o yzden bu hafta bıraktm bıdaha ızlemıcem

1|1
    0|0
    • Aslında Eugene yalancı çıkmasaydı gayet heyecanlı gidiyordu :) Şimdi sanki bana da biraz çıkmaza girdi gibi geldi ama bence bulurlar bir konu.

• asıl film yeni baslıyor aynı hapıshanedeki 3 bölüme benziyormus gibi geldı ilk zaman sıkıcı sonra ki 10 bölüm aksıyon patlaması yasandı

• Zaten sezona girdi ister bırak ister Bırakma

• Rick liderdir... Daryl da onun yardımcısı... Carol psikopat karakter... Michonne her zaman fedakarlığı ile hizmete açık..

0|0
    0|0
  • Okcu cocuk vardi ya adini cikaramadim :) o olmali bence ;)

0|0
    0|0
  • Zenci kiz olsun

0|1
    0|0
    • zenci kız olsun diye birşey olamaz kıderlık herkeze verilmez nedenelrıyle sölemen gerek seni sectim pıkacu der gibisin :D

• Sert kizdi ne bileyim ben diziyi cok takip etmiyorum arada bizimkiler bakarken oyle az cok fikrim var yoksa konu ne bilmem @Kaplanpenche

• :D :D her sert olan lider olsa gruptan herkez kacar sayın @tesbihinimamesi

• gözleri çekik olan var ya o ismini unuttum

1|0
    0|0
  • Bir zamanlar izlediğim bir dizi oy vermek istedim aklımda kaldığı kadarıyla Darly

0|0
    0|0
  • Ben olmalıyım lider:))
    A didim

0|0
    0|0
  • Darly diyorum..

0|0
    0|0
  • abi erkek dedigin dizimi takip edermiş ya

0|0
    0|0
    • Evet, erkek dediği "Fatmagül'ün suçu ne?" falan takip etmez elbet ama ne alaka?

• Nasıl kadına özel dizi l*n bu abartmayın ayrıcalık yapmayın zevk aldığın herşey hakkın bazı şeyler hariç tabi

• Güzel nickler

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    1|0
  • Darly

0|0
    0|0
  • Darlynin durusu yeter adam karizma ya yerim ya :D

0|0
    0|0
  • ah shane ölmeyeydi keşke

0|0
    0|0
    • Shane ölmeyip en azından gruptan ayrılsaydı keşke ama ölüm sahnesi de fena güzeldi :)

• Kesinlikle Daryl olmalı..

0|0
    0|0
  • Michonne

0|0
    0|0
  • Darly

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• Son bölümü izlediysen ilk bölümdeki Siyahi Eleman ortaya çıkıyor bunca yıl tek başına hayatta kalan biri rickden daha iyidir bence bu arada Glenn ölücek kardeş Spoiller:))

0|0
    0|0
  • Carol ilk sezon kocasından dayak yiyordu şimdi ise rickleri tek başına kurtarıyor tabi ki carol olurdu :D ama sevmiyorum ilk bölümden beri carolu hele daryl ile hiç yakışmıyorlar beth ve daryl daha iyi :D ı love you beth senin o ağzını yirim güzel de sesi var şarkı felan da söylüyor oyyyşh

0|0
    0|0
  • Carol rick'in kopyası o yüzden o olmasın.
    Abraham diktatör oda olmamalı.
    Michonne bunları yönetebilecek vasıfta değil.
    Glenn zayıf halka
    tyreese bunca zaman yaşaması bile mucize.

Darly en iyisi

0|0
    0|0
  • Rick'e rakip olacak birisi yok şu an kadroda.

0|0
    0|0
  • Tabiki de adamım Darly Rick gibi düşünüp daha mantıklı hareket ediyor zaten.. Grubu bir arada tutabilir ama Rickle yanyanayken danışman görevinde olması daha mantıklı

0|0
    0|0
  • Michonne , çektiği mekiklerle bitiryo o kadın beni :D darly olabılırde dırek uyguladıgı ıcın dusundugunu sıkıntı olur en ıyısı carol

0|0
    0|0
  • glenn olması gerekiyor diğerlerine göre daha aklı başında kararlar alabiliyor bence ilk bölümlerde biraz çocuksu gibiydi ama artık gerçekten oturaklı biri oldu... maggie onu düzeltti :) ahh maggie ahh :):)

0|0
    0|0
  • Bence yucin eugene olmali neden onu koymadin anlamadin o adamda var bir numara yalan söylemiyor olabilir

0|0
    0|0
  • Başından beri darly olmalıydı rick kimmiş bea polis çakması o anca artislik yapsın. Dizi gerçek olsaydı ve ben orda olsaydım rick mick dinlemezdim en sinir olduğum karakter.

0|0
    0|0
  • Abraham tabikide

0|0
    0|0
  • O diziye asıl şekli Darly ve Danai Gurira veriyor.

0|0
    0|0
  • Carol diyorum ben. duygusal değil, mantıklı düşünüyor olaylar karşısında.

0|0
    0|0
  • Hiç biri.

0|0
    0|0
  • Tyreese

0|0
    0|0
  • Tabikide Carol kadın inanılmaz. Aralarında en güçlülerden biri o. 5. sezon 1. bölümde diğerlerini kurtarışı bile onu seçmem için yeterli. Ayrıca kadın çok cool :D

0|0
    0|0
  • Hershell derdim ama oda öldü. Sanirim Rick ten baska aday yok.

0|0
    0|0
  • Darly,

0|0
    0|0
  • Benim kadınım öldükten sonra kim olsa yeridir :) polis devam etmeli alternatif olarak abisi pisko olan vardı bir tane o

0|0
    0|0
  • Shane olmuycekti dostum onun dışında lider olabilecek bir karakter yoktu dizide halada yok :)

0|0
    0|0
  • Darly.

0|0
    0|0
  • Darly! ondaki karizma rick te yok

0|0
    0|0
  • O değilde türkçe dublaj olsaydı on numara 5 yıldız olurdu

bence şuanki kadrodan farklı birisi lider olmalı çünkü hepsinin gereksiz zaafları var.

0|0
    0|0
  • Tabi ki Rick'ten sonra Darly gelmeli.

0|0
    0|0
  • Ben darly dedim ama bence siklarda maggi de olmaliydi

0|0
    0|0
  • Carol rick ten bile daha iyi lider olur

0|0
    0|0
  • 5. sezonu becerememişler bence ne dram vardı ne aksiyon sıkılmaya başladım ya.

0|0
    0|0
  • Darly Adamım benim :))

0|0
    0|0
  • Darly benim adamım ya

0|0
    0|0
  • Darly e oy verdim ama dizi dışından Mark Wahlberg harika olurdu o dizide ;)

0|0
    0|0
  • Yine sezon finalinemi girdi ve carol cevabim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19
Yükleniyor...