Tum hayal gucunuzu kullanarak kisa bir hikaye yazin, kizlar erkekler buraya!!:)?

Arkadaslar herkes tum hayal gucunu kullanarak kisa bir hikaye yazabilirmi?
Tesekurler:))

Güncellemeler:
Hikaye dedim arkadaslar siz soz yazmissiniz, lurfen🙏

1|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• 1300'lerde İsmail adında bir adam yaşamış. Bu adam uzunca boylu, heybetli biriymiş. Zengini gözetir ve fakirlerden nefret edermiş. Evlerin kapılarını çalar kaçarmış. çocuk ruhlu biriymiş ayrıca. Kutukutu pense, yerden yüksek, saklambaç falan bilimum bütün oyunları oynarmış. Bir gün kızın birine yakmış abayı. ama ortada büyük bir sorun varmış çünkü kız hayali bir karaktermiş. İsmail'i görenler "lan Allahın gerizekalısı hiç hayali manita mı olur" deyip dalga geçerlermiş. İsmail de "s... gidin l*n başımdan. yoksa... ... üst üste koyar. ... ... ..." deyip kibar bir dille onları kovarmış ve görmezden gelirmiş. Görmezden gelişinin nedeni İsmail'le dalga geçenlerinde hayali insanlar olmalarıymış. Neyse gel zaman git zaman İsmail balataları iyice sıyırmış. Onu gören köy halkı artık çaresiz kalıp kadıya gitmişler. Kadı da bakmış durumlar karışık, biraz düşündükten sonra en çağdaş ve adil çözümü bulmuş ve İsmail'in başının kesilmesine karar vermiş. İsmail celladın önüne konmuş... fatal error. exe.. beyin bulunmadı

0|0
    0|0
  • @SheriffSelennn @Canssuuu ya olan aşkından akılı başından gider

0|0
    0|0
  • Bir künefe alabilir miyim. (Bolulu hasan usta )

0|0
    0|0
  • Nasıl bir hikaye ben yardımcı olayım sana

0|0
    0|0
  • ödev defterimi evde unuttum :)

0|0
    0|0
  • Ne olacak kitabında mı kullanacaksın?

0|0
    0|0
    • Hayir odev varda ve yardim sart

• Bugun yazmaya usenmesem yazardim bir seyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dusuncelerimi bence kisminda yaziyorum. Burada heba etmim :))

0|0
    0|0
  • Kısa bir hikaye

0|0
    0|0
  • Ya utandım. Nedense yazdıklarımı kimse okumasın istiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...