Karşı cinse karşı asosyalliği nasıl aşabilirim?

Orta okul ve lise yıllarında ailem hep kızlardan uzak dur diye tembihlerdi fazla yakın ilişki içinde olmamı istemezlerdi eğitimimi etkiler diye tabi üniversiteye gidincede o pasiflikle ben atak yapamadım şimdi bi iş sahibiyim tatilde memleketime geldim fakat dikkat ediyorum hep erkek erkeğe gezioruz gerçi arkadslarımın böyle cok sıkıntısı yok onlar arada sevgilileri ile bulusuyorlar. Maksadım kız arkadas bile bulmak değil sadece kız erkek karısık olan bir ortamda sohbet etmek. Böyle ortamlara girmek için ne yapmalıyım?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• hobiler edin kendine..

bunlar seni karşı cinsle yakın yapar..

mesela bir spor salonuna yazıl ordaki insanlarla arkadaşlık kur gibisinden

0|0
    0|0
  • bence kesinlikle sosyal ortamlara gir dans kurslarına katıl dogal davran bayanlara sakın cinsel obje gözüyle bakma

0|0
    0|0
    • yok öyle bi saygısızlık yapmam zaten de dans da bana göre değil ama kültürel bi aktivite olabilir dil kursu gibi tavsiyen için sağol

Erkekler Ne Diyor 2

• Modern danslar veya Tenis veya Müzik(Gitar) gibi hobiler edin kurslarına git veya gidin..

Sonra arkadaşlarını sevgililerinin arkadaşlarıyla birlikte takılmanız için telkinde bulun...

0|0
    0|0
    • ya sanırsam pek istemiolar yanlarında biri olsun düsünüorm bende istemezdim sonucta basbasa takılmak isterler şimdi calıstığım yer itibarı ile öyle kurslara gitmem mumkun diil ama tavsiyelerin için sağol

• arkadaşım sen modern danslar kursuna gittin mi?

• daha çok onların bulunduğu ortamlara katılarak.kokularının üzerine git lütfen...

0|0
    0|0
    • sağol ya benim ki korku değil aslına bakarsan sıfırdan yeni bir ortam kurmak gibi cunku artık kahveye gitmenin tadı kalmadı hep aynı seyler:D

• anlıyorum yorumun için tesekkür ederm belki benm düstüğüm gecici bir bosluktur

• elbette...geçici bir zaman süreci zaten insan kendine yapacak bişeyler buluyor...

Yükleniyor...