Gençler sizce otomatik mi yoksa manuel araba mı alayım?

Arkadaşlar ben manuel vites arabalarda zorlanıyorum otomatik almak istiyorum. Fakat babam da haklı olarak diyor ki şoför dediğin hepsini kullanabilmeli. eğer otomatik alırsan diğerini öğrenemeyeceksin yarı şoför olursun :D sizce de düz vites alıp onu mu öğrenmeliyim? bir de benim direksiyonum da zayıf , nasıl geliştirebilirim?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Uyuşan bir bacak trafikte sorun yaşamak istemiyosan otomatik al bence bayan için ideal araba otomatik arabadır manuel kullanıyorum ama bir sonraki arabam otomatik olucak bu kesin.. :) ogrenirsin direksiyon kolay akşamları trafik azken cık kullan bilen biri nezaretinde zamanla alışacaksın şerit kontorulu park konusunda çalış otomatik kullanan bir zaman sonra manuel arabası olan birinin arabasınıda kullanır o konuyuda aşmış olursun şahsi fikrim otomatikten yana rahat ve zevkli vites atmaktadır zevki diyenlere de bir anlam veremiyorum zaten ne farkederki vites degiştirsen ne degiştirmesen ne..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bayanlar için otomatik ideal hele ki türkiye tafiğine bakılırsa çoğu insan artık otomatik arabalara yöneliyor diroksiyon hakimiyetini otomatik arabada daha iyi ilerletirsin çünkü vites değiştirme derdin yok sadece direksiyonla ugraşacaksın kullanırken bence otomatik tercih et

0|0
    0|0
  • Kesinlikle otomatik vitesli araba tavsiye ederim. 2020 li yıllarda otomatik şoförsüz ya da kısmen şoförlü kısmen otomatik giden arabalar satışa sunulmaya başlanıcak ...

0|0
    0|0
  • otomatik arac senın ıcın en guzelı ama ogrenmen lazım tabi otamatıkte sarmıyo zaten bisiklet gibi bişiy manuale alıs sen bence ama sen daha kucuksun buyuyunce uygula bunu fazla hayalde kurma :D

0|0
    0|0
  • Manuel candır araba delisiyim diyebilirim otomatikten bir gıdım zevk almıyorum giderken 3 ten 2 ye çekiceksin baba merhaba :D

0|0
    0|0
  • otomatik al rahat edersin
    babanla beraber çıkın sürüşe geliştirene kadar devam edin

0|0
    0|0
  • soruyu, gençler size otomatik mi yoksa manuel mi araba mı alayım diye okudum da gelmiştim :/

0|0
    0|0
  • Otomatik al ama 4 ileri olmasin en az 5 ileri vitesli otomatik Sanzuman al

0|0
    0|0
  • Ablaaaa sen otomatik al abla manuelle bizi sıkıntıya sokma

0|0
    0|0
  • Oto al sen teyze.

0|0
    0|0
  • fiat 126 biss al bence :)

0|0
    0|0
  • Manuel al bence. : )

0|0
    0|0
  • şehir içi kullanım olacaksa otomatik al.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şoför derken? kızım dolmuşcu mu olacan ilerde:D ne işin var usta soförlükle kendini bir yerden bir yere götürebil yeter:D al otomatiği keyfine bak:D

0|0
    0|0
  • kac yillik soforsun usta degilsen lutfen otomatik al yoksa yokusda onumden biri arabayi kacirip vuruyor cinsimde olda kriz geciriyorum. vs seyler cok.

0|0
    0|0
  • otomatik vites daha rahat kullanımı daha kolay bence al.

0|0
    0|0
Yükleniyor...