Şiir yazan ve şiirsel konuşan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sevdiğiniz kişinin şiir yazmasını istermiydiniz size.Yoksa gerek yokmu diyorsunuz böyle romantik oyunlara?

0|0
39|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 38

• her kıza lazım bitane :)))

0|1
    0|0
  • arada lazim ama..sürekli siir yazarsan sikilabilir karsindaki

0|1
    0|0
  • pek hosuma gitmiyr ne yalan söyliyim

0|0
    0|0
  • sevmem ben öyle entel tipleri.bana şiir yazsa falan da etkilenmem yani

1|0
    0|3
  • sevmiyorum ya ben nedense romantizm pek.öyle şiir yazmak okumak o okurken ben gülerim herhalde biraz duygusuzum galiba:)

1|0
    0|3
  • gerek yok

0|0
    0|0
  • Bırı bana sureklı sıır falan okursa sıkılrım ben yaa

1|0
    0|0
  • cok yapmck gelio ben hiç içlernden gelerek yaptklarına innmıorum :( hep ezberldkleri seyleri söylüyorlar içlerinden geldgi için degl :(

0|0
    0|0
  • Şiir yazmasını isterim de sürekli şiirsel ifadelerle konuşursa sıkıcı gelebilir. Ama şiir yazıyorsa da kaliteli olsun, öyle seviyorum ama kimi .. tarzı basite kaçmasın:)

0|0
    0|0
  • ruh halime bağlı ilgiye muhtaç olduğum bi ansa hoşuma gidebilir çekemiycek bi andaysam sinirimi bozar.s

0|0
    0|0
  • ölüm sebebı bu kişii

0|0
    0|0
  • şiir yazmak romantikliğe alet edilsin diye olmaz. içten gelir ruh işidir. iyidir duygusal insan ama her anıda şiir tadındaysa bayar.

0|0
    0|0
  • Onun bi hobisi ise bu saygi duyarim tabiki. Dedigin gbi lise zamanlarinda genellikle bi hewes edilir ama zaten gercekten merakli olanla hewes olanda belli olur.

0|0
    0|0
    • Evet eğer sanatsal olarak ilgileniyorsa saygı duyulmalı bu kızda olabilir erkek de ama benimkisi şimdi devam etmediğine göre hevesti..

• Şiir severim. Çok isterdim sevgilimin de şiir sevmesini. Karşılıklı şiirleşsek falan. Ama hayat bu ya hep ters insanlar birbirlerini bulur.

0|1
    0|0
  • Acilen seri üretimle cogaltilip her genc kıza bir adet verişleri gerektiğini düşündüğüm erkek tipi.

Bari yeni nesil kurtulsun su odunumsu erkekten de incelik görsün biraz :)

0|0
    0|0
    • İnce erkekler değil odun erkekler tercih ediliyormuş.Bir siz çıktınız odun erkek tercih etmeyen :) burcunuz balık mı?

• E yani... Bosver sen boyle kal. Sevgilin ve esın olacak insan şanslı.

• Teşekkür ederim sizin de eşiniz çok sanşlı olacak..

• Sadece bir kişinin yazdıklarını okurum, dinlerim.

Sesi halen kulağımda öhöhöm...

2|1
    1|0
  • Entel dantel olmasın,lafı yerinde söylesin yeterlidir. Sürekli şiir okuyan biri bana itici geliyor.

0|0
    0|0
  • Siir var, siir var, siir gibi siir var.

0|0
    0|0
    • kısa cümlelerle bu kadar güzel anlatılırdı teşekkür ederim cevabınız için..

• ben çok sıkılabiliyorum :/

0|0
    0|0
  • bir sene boyunca bana şiir yazan bir anonimim oldu. hala arada yaziyor. şiir sevmiyorum desem de yazıyor. napalım okuyoruz. olmus olmamıs diyoruz. ha bir de onlenemez egom alıp basını gidiyor.

0|0
    0|0
  • Yok hiç sevmem romantik olmak için illa şiir yazman gerekmiyor yani mum ışığında yemek bile olabilir.

0|0
    0|0
  • çok sıkıcı :D

0|0
    0|0
  • odun severim

0|1
    0|0
  • gay

0|1
    0|1
    • Sorum cinsellikle alakalı değil cinsellik bölümü iki bölüm sağda...

• Yazsın yazsın güzel olur .. ama hiç yazan olmadı onn için isterdim nasıl bir his :( :D

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim inşallah karşınıza hayatınız boyunca mutlu olacağınız aşık olacagınız ve ayaklarınızı yerden kesecek bir kişi çıkar ve hep mutlu olursunuz (dualarım çogunlukla kabul olur.)

• Amiin hiç sanmıyorumda neyse saol yineede:)

• Çıkar çıkar merak etmeyin :)

• bence gerek yyok ..

0|0
    0|1
  • her dakka her dakka olmasın mumkunse kararında olmalı

0|0
    0|0
  • sadece abartmasın diyorum

0|0
    0|0
    • Aslında soruyu tam soramamışım bu da kendimi etiketlememe sebep olmuş gibi görende 24 saat şiir yazıyorum zannedecek aslında şiir yazan biri falan değilim sadece lisede yazdım deneme amaçlı...amacım bayanların tepkisini ölçmekti çoğu kişiden olumlu cevap bekliyordum ama neredeyse bir iki kişi dışında kimse sevmediğini söyledi.

• ya şiir çok severim ama abartmadığı zaman bi de daha çok kendi yazmamsını tercih ederim :) hani bi gece birinin şiirini okumak için araması hoşuma gider ama sürekli yapmamalı

• hiç sevmem.çok fazla sıkılırım.gına gelir.bunalırım.o ortamı terketmek isterim.

0|0
    0|0
    • tabi size vurdunmu yapıştırdım mı erkek lazım..sonra yaş ilerledikçe duygusal beni seven erkek istersiniz..çok uyuz olurum böyle düşünenlere

• nedendir bilinmez ben hiç sevmem o tip erkekleri. maço olacak benm erkeğim:P

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 19

• :D:D en iyisi döne döne öldü

0|0
    0|0
  • Bu benim yazdığım ve okuduğum bir şiirim nasıl olmuş sizce.Şiir yazmak çok güzel bişeydir.

link

0|0
    0|0
    • Şiir çok güzel sanatsal olmuş ama bunun değerini bilecek bir bayan bulman zor...

• boşver kardeş salla gitsin

• ben ben olayımda kardeş.kimse benim kimliğime zarar vermesinde ben yazarım şiirimi onların umrunda olmasa da olur.

• güzel olabilir ama bunu sürekli kullanırsan karsındaki sıkılır artık

yrine göre zamanına göre yapmalısın şiir okumayı yazmayı, ve yazacağın şiir tamamen okuduğun insana has özel olmalı, karsındaki bayan bunu duyguğunda kendini içinde bulmalı içi depreşmeli o zaman işte kadının şairi olursun...

0|0
    0|0
  • Ben yazamıyorum yazamadığım için beklemem de doğru olmaz.

0|0
    0|0
  • Yok artık kızların bu kadar duygusuz olduğunu bilmiyordum yaaa :)

0|0
    0|0
    • İnan hala şaşkınım hocam aklın varsa odun ol boşver şiiri miiri kadınlar duygulu erkekleri değil duygusuz odun hiçbirşeyden anlamayan ince olmayan erkekleri seviyorlarmış işte cevaplar yukarıda.

• Burada çok soru soruldu bayanlar tarafından sevgilim odun duygusuzun teki beni anlamıyor bana değer vermiyor ama ben onu deliler gibi seviyorum diye onları ağlatan değere biniyor ruhundan anlayan onlara değer verenler değere binmiyor onun için gerek yok hiç romantizme falan acı gerçek bunlar.

• haklısın çok haklısın

• facebook icad oldu romantizim bozuldu kısaca :)

0|0
    0|0
  • Lirik bir insanım link

0|0
    0|0
  • Bayan yorumlarina soyle bir goz attim.hemen hemen hic kimse sevmiyor.eskiden erkekler ettikleri hoş kelamlar ile öne cıkarlardi.simdi goruyorum ki , bunlara gerek yok.ilk gun duduktan , ikinci gun popodan opmeli ki , deger gorsun. thanks hanimlar..

0|0
    0|0
    • Erkeklerin bu duruma gelmesinde bayanların büyük rolu var..haklısınız yerden göğe kadar.

• Ben Şiiri Kendim Yazarım,Okurum Sonra Ezberlerim ,Ezberledikten Sonra Hangi Kıza Okusam Şiirlerimi Bana Deli Divane Olurlar...

0|0
    0|0
  • onlara guluyorum.Utanmasa kitaptan konusck

0|0
    0|0
  • bi ara şiir'le çok uğrasırdım ya .d

0|0
    0|0
    • Bende lisede yazardım.Büyüdükçe odunlaşmak daha iyi baksana bayanların cevaplarına .d

• odunlaşmak değilde hocam bende lisede yazardım.. değerini bilen hatun yok o yüzden yazmıorum.d

• bir erkek olarak sinir olurum ama gayet iyi yaparım da

0|0
    0|0
  • ben çok ekmeğini yedim :D

0|0
    0|0
  • Şu zamanda hiç bir kızın umurunda değil açıkçası.Zaman çok değişti.

0|0
    0|0
  • erkek dediğin maço olur

0|0
    0|0
  • sinir oluyorum onlara

0|0
    0|0
  • kardeşim şiir yazmayız da iyi ya da kötü durumlar da laf sokmak için şiir gibii konuşabiliriz :)

0|0
    0|0
  • Tamamen yapmacık

0|0
    0|0
  • esek hoşaftan ne anlar kardes

0|0
    0|0
Yükleniyor...