Marmaris'e gideceklere ne önerirsiniz?

tecrübeliler öneri sunabilr mi...tekne turları kaç çeşit var...a güzergahı b güzergah ...çeşitli mi...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle araba kiralanmali yada arabayla gidilmeli ve koy koy gezmek lazim. ben bu yaz bozburuna gittim. super bir yerdi. demiz harika. gece denize girmenizi tavsiye ederim. karanlik bir havuz gibi. ama ordada 3 gunden fazla kalinmaz insan sikiliyor. Tekne turu icinde akyaka ya gideceksin. turkiyenin bir no lu tekne turlari orada. seni klopatra plajina goturuyorlar oren yerleri sualti magralari.ve sabit tekne turu fiyati tas caltlasa 25-30tl. o tekne turundan sonra marmaris icindeki tekne turu cok banal gelmisti bana.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tekne turu yapacaksn kesinlikle marmariste yapıcaksın ve inan bana pişman olmazsın aşık olup dönersin.. çok fazla tecrübem yok ama fiyatları normal ızgara yapıyorlar öğlen bissuru tur teknesi var hepsi aynı sadece bazıları ek olarak değişik koylara gidiyorlar ama isim isim bende bilmiyorum tabiki

0|0
    0|0
  • Marmaraa

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Akyaka ve Marmaris 10 no yerler,tavsiye ederim,tekne turları var yemekli genelde her yatı geziyormuş gibi yaparsan adamlar iyi fiyat çekerler

0|0
    0|0
  • Tutmam Genellikle Barcelona,Miamı Ve Maldivlere Giderim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...