Yeni tanıştığım birine resim yaptığımı söylemem sizce sıkıcı mı gelir, ilgi çekici mi?

Amatörce resim çiziyorum, karakalem. Genelde beğeniliyor. Zaten kötü olmuşsa bile kötü demeyiz, değil mi ? :D

Neyse sonuçta böyle bir olaya merakım var. Daha yeni tanıştığım bir kızla bunun hakkında konuşmam ilgi çeker mi, yoksa size sıkıcı mı gelir?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Bende karakalem ve yağlı boya yapıyorum ama bu konuda uzmanlaştım artık çnlü 11 yaşından beri yapıyorum.Sana emin ol çok artısı olur bunun.Kız arkadaşının değil sadece gittiğin bir çok yerde bu konu açılırsa dikkat çeker.

1|0
    0|0
    • teşekürler bu konuda olumlu bi cevap almam kendimi daha iyi hissetmeme neden oldu saol :)

• rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 9

• Çoğunluğun amatör olarak resme ilgisi vardır daha çok resim yapabilmek üzerine :) sıkıcı değil hatta püf noktaları nı verirsen çok ilgi çekici olabilir

0|0
    0|0
    • ben sana bi püf nokta vereyim o zaman yardımına sadece bi teşekkürle kalmıyım cevap eğer detaylarla uğraşırsan çizilemiycek resim yok diye düşünüyorum gerisi el kabiliyetine kalmış ama çiziceğin resmin üzerindeki detaylar üstünde uğraşmak sana fazlasyıla aşama kazandırır

• teşekkürler :) ben de sana bir tüyo veriyim eşim evlenmeden önce benim kara kalem resmimi yapmıştı bu beceri hoş süpriz ler yapmak için de iyi dir ;)

• Yaa niye duruyorsun kızlar sanatla ilgilenen bir erkekle çok grur duyar bence..Mesela bende baya iyi resim yaparım ve zaten benim gibi resim yapan birinden hoşlanıyorum..Bu fırsatı kaçırma sakın hatta resimlerinni göster eminim aşka dair resimler vardır içlerinde ;)

0|0
    0|0
    • evet bi iki tane bulabilrim sanırım teşekürler :)

• Benim amatör resimler çok hoşuma gidiyo güzelse güzeldir üstünde konuşabilirsin ama çokta iyi değilse mutlaka komik şeyler çıkar ortaya :) ben çok gülerim ilgimi çeker sıkılmam

0|0
    0|0
    • çok güzel olsa bile komik bişilerin çıkması şart bence o zamn ben sıkılırım sadece o konudan bahsetmek :D cevabın için teşekürler

• Söyleme bence. Eğer sevgili olma gibi bi durumunuz olursa kızın resmini çizip verirsin, süpriz olur. Benim hoşuma giderdi şahsen.

0|0
    0|0
  • profesyonel çizimci olduğum için ilgimi çeker hatta bu tarz şeyler çok çeker..

0|0
    0|0
  • benim resmimi de çizsene diyince nü den başlarsan itici bir durum yaratabilir.bizzat ben şahit oldum.

0|0
    0|0
    • yok zaten nü çalışamam dikkatimi veremem eralde :D

• artı bir özellik neden sıkıcı gelsin?bence hoş gelir.

0|0
    0|0
  • Bence ilgi çekici olur. Yetenektir sonuçta.

0|0
    0|0
  • Bana sıkıcı gelir.

0|0
    0|0
    • hmm .s bi nedeni varmı ?

• Fazla duygusal bir erkek izlenimi verir. Resimle de ilgilenmediğim için -her ne kadar nickim Kahlo da olsa-. Sıkıcı gelir.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende karakalem çalışıyorum genelde yüz olarak çiziyorum aradada manzara..

Kız arkadaşalr duyduktan sonra ama duyduktan sonra kendim söylemem direk bi resimlerine siterler ordan konu iyice koyulaşır falan gider :)

0|0
    0|0
    • hmm başarılar tavsiye için saol

• ilgi çekici olur ama pat diye de söyleme.laf oralara gelsin öyle söyle

0|0
    0|0
  • Ne resimleri çiziosun genelde ona baglı biraz

0|0
    0|0
    • çoğunlukla dövme resimleri çünkü kendi yaratıcılığımı orda daha iyi kullandığımı düşünüyorum onun dışında manzara resimleri ve yüz

• Kenedeni neden gizledin ki sevgilin bu siteden mi?

0|0
    0|0
    • yok değil ya kendimi gizlemzsem şöyle düşünülebilrdi ilgi çekmek isteyen biri falan denmesini istemediğim için saçma gelebilr ama içim böle daha rahat

Yükleniyor...