Bir Diyarbakırın konya adana mersin gibi bir çok şehirden daha cok gelişmiş olduğunu biliyormuydunuz?

Açıkçası bunu şova dönüştürmek gibi bir amacım yok ama burdaki biçok yorumdan sonra gerek duydum. Batıdakiler doğudakilerin mağaralarda yaşadığını sanıyor heralde, foto d. bakır http://i.hizliresim.com/Gpn0ZZ.jpg

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• O değilde ortadaki müstakil evlerin bütün manzarasını kapatmış o binalar. Yinede güzel şehirmiş hiç görmek nasip olmadı henüz. Konya'da bir şey yok zaten şöyle makam mevki sahibi kişiler geldikleri zaman geçebilecekleri yollar tam donanımlıdır onun dışında her yer çukur çamur :)

0|0
    0|0
    • Müstakil ev cokta bahsettiğin yerde yok. beldiyesi sağolsun kuruşu kuruşuna yatırım yapar. Akp nn yanetkileri diyelim

• Önemli olan insan Gelişimi ;)

0|0
    1|1
  • Doğu benim hayatım, Doğu benim dünyam:)

0|0
    0|0
  • bunu o kültürlü kendini gelistirmis batida yasayan insanlar bilmez nokta

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• başkent hocam olsun o kadar. kaldı ki kürt illeri kötü durumdaysa bile sorumlusu sömürgeci devlet anlayışıdır. pkk diyecekeler de pkk yokken de aynıydı hatta daha kötüydü o illerin durumu

1|3
    1|0
    • Aynen başkan aksine pkk sayesinde biçok imkansızlık başarıldı yoksa bugün hdp dbp diye bişey olmazdı eski hallerinden pek bir farkı olmazdı kürt (doğu) şehirlerinin diyarbakır nüfusunda biçok ülke var yeryüzünde bence kendi geleceğini tain etme hakkı var artık bu toprakların :)

• birlikte eşit yaşam olmazsa ülke bölünecek ırkçılar yüzünden zaten

• İşte o kadar hizmet olmasına rağmen en çok eylem yapılan polislerin, askerlerin taşlandığı yer de orası.

Yediği kaba tükürmek bu olsa gerek :o

0|0
    0|0
  • Amed harika bir memleket zaten..
    Onlar icin söz konusu doguysa eger daima bir ön yargı vardır zaten..

0|0
    0|0
  • Kardeş kimse Osmaniyeyi bilmez bende merkezi bir yerinde bir fotoğraf çekerim geceleyin Paris sanırsın. Adana'nın yanından gecmez. Ha bende merak edıyorum smaımı sıcak guzel bır yerdır ama ısı coğrafik gelişmişlik vsvs yarısına sokmayalım bence.

0|0
    0|0
  • yok daha neler adana mersin nere diyarbakır nere. konya hakkında pek bilgim yok ama adana mersin çok gelişmiş diyarbakırla kıyaslamam bile

0|0
    0|0
  • Hayır tamam gelişmiş bir şehir ancak saydıgın tüm şehirlere gitmiş birisi olarak diyarbakırın adanadan daha gelişmiş bir şehir demen güldürdü açıkçası. Adana diyarbakırın rahat 2 katı büyük.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...