Modern Türk Edebiyatından önerisi okunmalı dediğiniz kitaplar hangileri?

Çok sıkı bir kitap okuyucusu olarak kitap önerebilecek olan var mı? Son kitabım biteli 3 gün oluyor yenisine başlamak istiyorum.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Modern Türk ED. istiyorsan eğer Aralığın dokuzun'da "Orhan Pamuk" un yeni kitabı çıkmak üzere "Kafamda Bir Tuhaflık" yaptığı röportaj'da birazcık değinmiş konusuna yine Türk ED'ının altını üstüne getirmeyi planlıyor gibi :) Mevlut ile aşkının hikayesini konu alıyor tabi ki arka planda 1969'da başladığı için dönemin siyasi sorunlarını köyden şehire olan göç ve o göçlerde oluşmuş batılılaşma sorunlarını çok ustaca kaleme alıyor. Kesinlikle okunması gereken bir kitap tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Bir gazetenin arka kapağında görmüştüm. Konusu bilmiyordum teşekkürler. Zaten sıkı bir orhan pamuk takipçisi olarka aradan geçen senelerin acısını bu yeni çıkacak romanı okuyarak çıkartacağım :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Tutunamayanlar - Oğuz Atay

Memleketimden İnsan Manzaraları - Nazım Hikmet

Anayurt Oteli - Yusuf Atılgan

Kara Kitap - Orhan Pamuk

Bereketli Topraklar Üzerinde - Orhan Kemal

0|0
    0|0
  • Zulfu livaneli... serenad...

0|0
    0|0
  • Bir aşk sayfası. emile zola. Çok duygusal bir kişi isen okuma. Yan etkileri ; okurken sigara içme, deliler gibi ağlama durduk yere aşık olma , o yüzden ben gibi parise gitme. Offf kötü oldum yineeer

0|0
    0|0
  • Yusuf atılgan, Sabahattin ali ve Hakan günday öneririm

0|0
    0|0
  • Orhan pamuğun yeni çıkan kitabını tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Pocahantas :)

0|0
    0|0
  • tutunamayanlar

0|0
    0|0
  • Cin ali

0|0
    0|0
  • Ruh-i mücerret murat mentes. Pişman olamazsın