Bir şehrin güzel olup olmadığını neye göre değerlendiriyorsunuz?

Sizin için uzun uzun gökdelenler mi, tarihi eserler mi, bulunduğu konumu mu, insanları mı, sokakların caddelerin düzeni ve güzelliği mi, içinde bulundurduğu mimari yapısı mı?

0|0
1710

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere insanı gerçek bir insan olmalı ,yeşili olmalı ,sokakları süsleyen ağaçları olmalı hayatıma yön veren şehir beni kocaman binalarınla boğmamalı mutluluğumun tamamlayıcısı huzuru bana verebilmeli

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• insanları modern olsun , düzgün konuşsun

0|0
    0|0
  • deniz mutlaka olmalı

insanları sıcak,samimi ve misafirperver olmalı

yeşili bol olmalı

kalabalık şehirlerden ve metropollerden nefret ediyorum.o yüzden sahil kasabaları her zaman en birinci tercihimdir.safi huzur arkadaş ;)

0|0
    0|0
  • İnsanları

Etraf Çevre

Bakımlı mı değil mi

0|0
    0|0
  • denizi olan şehir diye değerlendiriyorlar

0|0
    0|0
    • bu görüşe göre zonguldak paris ve londradan daha güzel

• sevdiğim insanların orda yaşayıp yaşamamalarına göre...

0|0
    0|0
  • sevdiğin insanlar o şehirdeyse güzeldir

0|0
    0|0
  • denizve orman olmalı benim için doğa ile iç içe olmalı, daha sonra temiz olması çevre düzenlemesi tarihi yapıları müzeleri, eğlence ve sanat merkezleri olmalı en önemliside o şehirde yaşayan insanların ne derece iyi olduğu önemli

0|0
    0|0
  • İcinde sevdiklerimin olup olmamasına gore...

0|0
    0|0
  • Benim için trafiği çok önemli. Sadece trafiğine bakarak güzel diyebiliyorum :)

0|0
    0|0
  • huzur arıyorum. Mimarisi önemli tabi :) insanı da

0|0
    0|0
  • Her şehrin ayrı bir güzelliği vardır ama gelişmişliği ve turizm olanakları çekici gelebilir :))

0|0
    0|0
    • neye göre gelişmiş. turizm olanakları demişsin, ne turizmi önemli olan o. dini turizm var, tarihi turizm var, sportif turizm, deniz turizmi var safari turizmi var...

• Genel konuştum turizm derken..

Mesela deniz turizmi için Antalya

Tarihi turizm için Mardin

Dini turizm içinde Urfa ve Konya diyebilirim gördüklerim arasından..

• İstabul'a kötü diyen bir insan var ise ben neden kötü buldun dıye sorarım.

0|0
    0|0
  • denizi olmayan şehirler hiç bi zaman güzel gelmemiştir gözüme

0|0
    0|0
    • londra, paris, milano gibi şehirde mi

• herşeyin altında bir neden aramaya devam edin, tamam sormadım sayın

• basta insanları tabi...huzursuz oldugum birşeyin düzeni güzel olmasıyla ilgilenmem pek

0|0
    0|0
  • Mimarisi,tarihi eserleri,denize konumu,insanı

0|0
    0|0
  • Link burda işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Uulaşım imkanlarının yeterliliği,

Çevre düzenlemesi ve yeşil alanları,

Temizliği,

Gezip görülecek yerlerin farklılığı,

Alışveriş ve kültür faaliyetinin kalitesi,

İnsanların tahammülkarlığı...

Fakat bazı şehirler sadece bir tek özelliğiyle bile cezbederler sizi. Mesela İstanbul tüm berbatlığına rağmen İstanbul en vazgeçilmez şehrimdir.

0|0
    0|0
  • güzel kızların yoğunluğuna

0|0
    0|0
  • Konum önemlidir... O şehrin geçimi, geliri, stratejik önemi konumdan geçer. Konumu güzel olan şehir güçlü şehirdir.

0|0
    0|0
  • havasııı kardeşş havasıı . mesalaaa ankaradakii havaa hiç bir ilimizde yok . herkes sevemez ankarayı :)

0|0
    0|0
  • bir şehri güzel yapan güzel kızlarıdır mesela istanbul izmirden daha çok güzel ama izmir hayaller şehri neden kızları dehşet güzel melekler şehri sanki bu benım düşüncem ahhh neden istanbul yerine izmirde doğmamışım ahh ahhhh

0|0
    0|0
  • tarihi, insanları, mimarisi(komple; sokağından yoluna binasına), havası, varsa denizi

0|0
    0|0
  • insanları, caddeleri.

0|0
    0|0
  • Hepsi önemli tabi ki

zor bir soru olmuş artı 5

0|0
    0|0
  • her şehir güzeldir. her yer aynıdır.

0|0
    0|0
  • Deniz olmayan hiç bi yer güzel değildir...Net !

0|0
    0|0
    • dünyanın en güzel şehirlerinin denize kıyısı yoktur: londra, paris, milano, moskova, las vegas...

• istanbulun çekitiği turis sayısı ile parisin çektiği turist sayısını sen hiç karşılaştırmamışsın anlaşılan :D

• Oda bizim ayıbımız zaten...İstanbulun coğrafyası, on tane paris eder ama kullanamıyoruz, gelişemiyoruz işte...Tembeliz...Parise ve Londraya gittim, bir iki yılım. Orada geçti..Ama bil ki sadece isimleri var onların...Ha kötü mü? Elbette kötü diyemezsin, bu haksızlık olur...Ama İstanbulun sadece mimari yapıları ve o boğaz köprüsü bile, emin ol oralardan daha güzel...Sence hiç bu kadar güzel olmasa, dünyanın gözü orada olur muydu?

Yükleniyor...