Arkadaşlar herkez sevdiği bir söz ya da kısa bir şiir yazabilirmi?

Güzel kadınların karşısında her erkek biraz çirkindir. egemen olamaz, ne kendine ne kadına. bilemez ne yapacağını, ne söyleyeceğini. parası varsa biraz daha şanslıdır, biraz yakışıklıca bir adamsa yakışabilecekleri ihtimali için rahattır ama en önemlisi biraz anlayabiliyorsa karşısındakinin dilinden, benzer acılar çektilerse, benzer korkular atlattılarsa, dünyaları ilgi çekiciyse, birbirlerini görebilirler yüzlerinde

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilin olabilecek bir çok insan olabilir;
    Fakat sevdiğin olabilecek insan bir tanedir.
    -Bob Marley

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana bir veba busesi bırakıp gittin; bak simdi yerini baskaları aldı.. Bu askın vebası sende, busesi bende kaldı.. Sectigin yolda sana mutluluklar diliyorum.. unutmak alısmaktır.. unutursun demiyorum.. ama alısacaksın biliyorum..

0|1
    0|0
    • Benim ona hayranlıkla bakmamın aksine, o bana otobanda asfalta yapışmışım da beynimin suyu akıyormuş gibi bakıyordu. Arizona çöllerinde karşılaşmış bir bizon ile ceylan gibiydik.

• Aşksız geçen bir ömür beyhude yaşanmıştır. Acaba ilahi aşk peşinde mi koşmalıyım mecazi mi yoksa dünyevi semavi ya da cismani mi diye sorma! ayrımlar ayrımları doğurur. Aşkın ise hiçbir sıfata ve tamlamaya ihtiyacı yoktur.

• kim o deme boşuna,
    benim ben...
    öyle bir ben ki gelen kapına;
    baştan başa sen.

Özdemir A.

0|1
    0|0
    • Unutma;
      "Onu artık unuttum" demek
      Bir kez daha hatırlamaktır
      Aslında.

Erkekler Ne Diyor 2

• Düşüncelerim ipliği kopan tesbih taneleri gibi dagiliveriyor sensiz...

0|1
    0|0
    • “Mutsuzluk üzerine atılmadı, üstüne çullanmadı; yavaşça sızdı, neredeyse tatlılıkla sokuldu.”

• Gözlerini gözlerken gözlerinin gözlerimi gözlediğini gördüm

0|1
    0|0
Yükleniyor...