En son izlediginiz ve en sevdiginiz film?

En son izlediginiz film ne?
Hayatiniz boyunca izlediginiz en guzel film ne?
Onerirseniz sevinirim... :)

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• En son izlediğim ayni yildizlarin altında izledigim en güzel film lotr serisi

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• en son john wick filmini izledim. aksiyon tarzı filmleri sevenlere öneririm... Forrest Gump , Rain Man , Brave Heart , Avatar , Terminator 2 ... bu filmler çok güzel beğenmiştim. Bir de Camp X Ray filmini izledim evde onu da beğendim etkileyici film...

1|0
    0|0
  • Hayatımda izlediğim en güzel film lotr serisiydi hiçbirini diğerinden ayırmam izlemeyenler de hayatım sıkıcı demesin aranıyorlar

1|0
    0|0
  • En son izlediğim film Interstellar, şu an gösterimde.. İzlediğim en iyi bilim kurgu filmi diyebilirim.. En sevdiğim film ise -Godfather'ı kenara koyacak olursak- Pulp Fiction, Ghost veya Grease üçlüsünden biri..

1|0
    0|0
  • Zindan adası, aynı Yıldız'ın Altın'da, esaretin bedeli, inception.

1|0
    0|0
  • hayatım boyunca izlediğim en güzel film fight club tı.. en son da mor yıllar diye bir film izledim o da çok güzeldi...

0|0
    0|0
  • Kaset işi az önce izledim :)

1|0
    0|0
  • Uçaklar 2 :D John Carter ( iki Dünya arasında ) çok fena bir film ben çok film seyrettim hoşuma giden çokda bu güzeldi

0|0
    0|0
  • Doganin untikamj

0|0
    0|0
  • Amerikan Pastası

0|0
    0|0
  • Old boy

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum adamım

0|0
    0|0
  • black

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• En son" eğer yasarsam " adlı filmi izledim , sonu daha yaratıcı bitebilirdi lakin dram sevenler için gayet güzel
    en etkili buldugum film " intihar odası" kesinlikle

1|0
    0|0
  • Esrarengiz Sevgili en son izlediğim
    şahane hayat en güzel film

0|0
    0|0
  • Dun açlık oyunlari 2 yi izledim

0|0
    0|0
  • Johnny Deppin oynadığı Evrim filmini izledim tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...