Türkce rap!!! dinleyenler candir zaten kizlari o kadar tatlidir ki anlatilmaz?

TURKCE RAP hakkinda ne düsunyorsunuz sizce gelisip bir sure sonra turkiyede pop kadar dinleyici kitlesine sahip olabilecekmi TURKCE RAP dinliyorsaniz. favori mc ve favori sarkiniz nedir Ben Basliyayim::Norm Ender son zamanlarda ise en cok dinledigim. sarki jok:yasamak. öldurur

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Canfeza sancak ve taladro genel olarak bir süre bağımlılık yapıyo
    Cafe sevgili hazretleri
    sancak - at içine
    bu kaçıncı yağmur
    gecelerin sonu yokmuş
    Her aşk için bir şehir
    Tek kaçacak yerim
    Hoşçakal
    veda
    taladro saymıyorum zaten geneli sağlam parçalar

0|0
    0|0
    • Sonunda rap dinleyen bir kiz fakat oda rapi tam anlamiyla dinlemiyor ben cogu kisi gibi melanko rap degil falan demiyecegim cunku melankolik dinledigim sarkilar var benimde ama sen sadece melankolik dinliyorsun ki. bence battle rap dinlemeden rap dinleyicisi olunmaz

• Dedigim gibi kesinlikle ben melanko rap degil demeyecegim cunku bnde dinliyorum canfeza olsun azap olsun sehabe olsun saniser flan ama neyse siz benim ilk basta dedigimi unutun rap dinleyen kizlarin sayilari cok az onlarinda ustune neden battle dinlemiyorsun diye gitmek büyuk hata olur yasitlarin cogu pop dinlerken sen rap dinliyorsan bilki toplumdan farkilisin ve daha özelsin cunku farklisin yani kisacasi sen özelsin

• Çok teşekkür ederim yorumunuz ve eic için

Kızlar Ne Diyor 3

• bir sanatçı olarak repertuvarımda yer etmeyeceğim bir tarz çok itici bence.

0|0
    0|0
    • Rap muzik dinlemeyenlerinin dusuncerini sormadim ben yorum yapmazsina gerek yoktu ama yinede tsk ederim yorumunuz icin

• Turkce rap sadece Alper Ayyildiz dinliyorum. Onun disinda ingilizce dinlerim

0|0
    0|0
    • Yerinizde olsam diger mclerede bir bakardim cok kaliteli sarkilar yapan mc lerde var örnegin bence saniser dinleyin eminim begeneceksiniz

• Vayy iyiymis

• Canfeza- Ekim dinleyin bence ilk ondan baslayin devami gelir begenir baska mc lerini merak ederseniz ulasin bana yardimci olurum iyi geceler size

• Bırak rapı rock veya metal dinle :) ama yabancı :)

0|0
    0|0
    • Ben sarkiyi beat veya soyleyenin sesi icin dinlemem ben sözleri icin dinlerim. ve onun icin yabanci dinlemiyorum ve beni en cok rahatlatan en cok beni anlatan ölen cocuklardan savaslardan toplumsal sorunlardan baristan kapitalizimden aşktan sevgiden yani hayatin iyi ve kötu yönlerini konu sinirlamazi olmaksinizin halkin diliyle anlatan rap. muzigi bence dinlemelisiniz

• Tabiki saygim sonsuz oneriler icinde tsk ederim

• Önemli değil :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Şüphesiz türkiyenin rap üstadı sagopa kajmerdit

0|0
    0|0
    • Ceza yi unuttun herhalde

• Tamam tatlım

• Ama saglam soz yaziyor adam ona bir sey diyemen

• Arabesk ve rapten nefret ettiğim kadar hiçbir türden nefret etmiyorum

0|0
    0|0