Bütün Türk devletlerinin birleşmesi ?

Yani Turan Devletinin Kurulmasını İstermisiniz ? Yok Olmaz Böyle Birşey mi Dersiniz ?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Irkçılığa gerek yok.

0|0
    2|2
    • Ne Alakası Var? Turan'ı İstemek Irkçılık mı Oluyor ?

• Osmanlı Zamanındada Hristiyanlar Vardı Ve Onlar İstediği Gibi Yaşardı Anladnmı Şimdi ;)? Diğer Yazdıklarımada Cevap Ver İstersen...

• erzurumdada rumlar yaşıor erzurum rum diyarı anlamındanır isim manasına bakınca ama onlar arasında çok turan fikrini isteyen kişi tanıyorum yetermi ..

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• türkbirdev projesinden bahsediyorsun galiba. öyle bir uğraş var zaten.inşallah başarırlar. ben zaten ortaasya türküyüm köken olarak. osmanlı zamanında bu topraklara göç etmişiz.yani cumhuriyet kurulmadan önce buradaydık. bulgaristan türkleri gibi özal döneminde 1990da gelmedik yanlış anlaşılmasın.

0|1
    0|0
  • Adriyatik'ten Çin Seddi'ne dek... Turgut Özal gerçekleştiriyordu bunu, bir suikaste kurban gitti.

0|1
    0|0
  • istemem, birleşince ne olcak? bize bir faydası olmaz

0|0
    1|1
    • Neden Gelmez ? Avrupa Birliğinin Daha mı Faydası Olur?

• Devam...Dediğin Gibi Olsa Abd Müslüman Ülkelerde Katliam Yapmazdı,Yahudiler Filistine Bomba Yagdırmazdı,Öle Olsaydı Yahudilerin Amacı Dünyayı Yönetmek Olmazdı...

• yahudiler konusunda haklısın ama abd konusunda katılmıyorum sana

• ucube bayrağını dalgalandır koçum ..

0|0
    1|2
  • dünya türk olsun :)))

0|1
    0|0
  • bunu isteyenlere şunu söylemek lazım aynı şeyi kürtlerde isteyince neden zorunuza gidiyor :)

0|0
    2|2
    • Çünkü Burası Türkiye Cumhuriyeti...Üstüne Kürtlerin Azınlık Kısmı Tarihte Olmamış Bi Devlet İstiyor...

• en azında tahminin kuvvetli

• Yok Yazdıklarından Sonra Bunu Anlamamak Salaklık Olurdu...

• Sonra ellerinde birayla yurt odası basıp Selamun Aleyküm gençler diyen ve kendileri içmesine rağmen masada bira kutuları gördükleri için milleti asan kesen pos bıyıklılar gezinsin her yerde di mi pışııııııkkk.

0|0
    1|2
    • Ek: Aynı güruh güya kardeşiz dedikleri Azerileri Rus tohumları geberin diye satırlamıştır.Faşistlik=Milliyetçilik

Kaynak: Cevizlibağ Atatürk Öğrenci Yurdu İstanbul

• Dostum Sosyalist Birisiyle Komünist Birisi Arasında Ne Fark Var ?Bide Okumuş İnsanlarız Diyorsunuz Kendinize! Yaaa 1 Sene Olmadı Azerilere Saldıran Odtu'lü Komünistleri Ülkücüler Kevgire Çevirdi,Nasıl Olur Ülkücülerin,Azeri Dövmesi!..

• Ya yapan yapmış demek ki ayrıca çok farkı var onlar devletsizliği savunur biz devletin herkes için eşit olarak varoluşunu yani devletin insan için oluşunu savunuruz.Her ırka ve inanca eşit yaklaşırız.Hala inanmıyorsan sen bilirsin istersen araştır bak benim içim temiz.

• Kesinlikle istemem ve karşıyım. Eğer birşleşme olacaksa tüm dünya devletleri birleşmeli. İnsanoğlu olarak ancak böyle bir yerlere varırız.

0|0
    1|2
    • Yani Hristiyanlar,Müslümanlar,Yahudiler Birleşicek İnanıyormusun Buna ? Hem Neden KarşısınKi ?

• keşke ama zor

0|0
    0|0
  • he biri de bekliyordu turan devleti kurulsun diye.sen dua et şu an hala kendi topraklarımızdayız

0|0
    1|0
  • Güzel olur ..

1|0
    0|0
Yükleniyor...