Tayland'a giden oldu mu ?

Kasım ayı içinde taylanda gitmek istiyorum.10 gün kadar kalacağım.Daha önce gidip gören varsa nelere dikkat etmem gerekir.Nereleri gezmeliyim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• puket adası, fifi adası pataya-walking street, deniz mahsülleri ile alakalı devasa bir restaurant var, adını hatırlamıyorum, mutlaka dene... gidilir. herşey seks değil, orası da uzak doğu kültürünü en canlı yaşayacağın yerlerden birtanesi.

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu site sana yardımcı olacaktır : link

• bankok puket spa masajı iyi gelirdi sehir merkezinde gezersiniz

• bankong a gidersen yüzer market ilginç...ilginç gece kulüpleri var..yemek otellerde daha ucuz ve şık dışarda kötü yemekler...grupla turistik yemeklere gitmeyin resmen kalitesiz ,kalabalık yerlere götürüp yemekehane gibi yerlerde 2-3 misli kazık yersiniz...alışveriş için tokyu market...

• Merhaba, sizden bir ricada bulunacagim. Arkadaşlık teklifi gonderdim. Tesekkur ederim.

• Üst kata çıkma kesinlikle aşağıda ye iç

turiste karşı çok saygılılar turiste fiske vursalar polis adamı copluyor türkiye ye göre ucuz bir yer

ben gitmedim ama aldığım tavsiyeler csler tarafından cs couchsurfin öncelikle wiki den oku amacını sonra üye ol sonrasını sen halledersin ama sakin üst kata çıkma

• couchsurfingi biliyorum ama pek benim tarzım değil.Küçük bi otel tutarım daha iyi

• sana ii eglenceler.emin ol cevap yazanlardan giden olmamıştır.

• link bu dikkatimi çekmişti.

• Dünyada en çok aids vakası olan ülke.. Şehride pattaya..

• seks turizminin başkenti orası.erkekler sırf onun için gidiyormuş.pekte başka özelliğini duymadım.

kadın olsam farklı yerlere giderdim.tayland da ne işin var?

• Vayy taylanddd ahtapot maymun köpek yılan çiğ balık fil yemeye doyamayacaksınnn kurtlar böcekler hamam böcükleri çekirgeler tatlı niyetineee :))

• Valla Sokak Ortasında Yapıyorlarmış Malum Şeyi...Dikkat Et Buna Geceleri Çıkma Dışarı,Hala Oğlu Gitmişti...

• phuket e gitceksin iste bide barlar sokağı var bide ladyboylar var onları görsen yeter

• gitmedim ama türk basınında dünyanın genel evi olarak bahsediliyor

• fillere binme sakın çok kötü kokuyolar

Kızlar Ne Diyor 1

• hıc gıtmedım ama sen bol eglenceler :)

• teşekkürler

Yükleniyor...