Çocukken bayramlar nasıl geçerdi?

Küçüklüğümüzde bayramlarda ne hissederdik nasıl geçerdi daha heyecanlı ve daha güzel olduğu kesin :)

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Hala aynı degısen bısıy yok, akrabalar zıyaret edılır ellerı opulur... Ne degıstı ben anlamıyorumkı, herkeste ah nerde o eskı bayramlar tantanası aynı ıste hersey, sadece kucukken alınan yenı elbıselere, harclıklara, sekerlere daha cok sevınıyoduk o kadar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• genelde ananemi görüp babannemlere giderdik 5 tane amcam ve aileleri (gerçi 3ü evli) kuzenlerim falan herkes babannemde olurdu 5 amcadan 5'i de harçlık vermezdi sokaklara çıkar poşet poşet şeker toplar onları birgünde yer sonra bütün gün kusardık :D

0|0
    0|0
  • Kapı kapı dolaşıp şeker toplamak çocukluğumun en güzel yanıydı

0|0
    0|0
  • Sabah olsa da bayramlık kiyafetlerimi giysem diye sabırsızlıkla beklerdim...Sabahı beklemek ayri bir sevinç, bayram gunu ayrı bir sevinçti. Sabah olduğunda bir koşu fırına iner sıcak ekmeklerı alır babaannemlere kahvaltı yapmaya giderdik, herkes orada toplanırdı. El öper, bol bol şeker, para toplardım.. Güzel günlerdi..

Biz büyüdük, insanlar değişti, dağıldı...

0|0
    0|0
  • Hemen sabah olsa da yeni kıyafetlerimi giysem diye uyuyamazdım geceleri =)

0|0
    0|0
  • bayramları bı kenara bırak .. cocuk olmak herseye bedeldi..

0|0
    0|0
  • şimdi hiç bi anlamı kalmadı ki...

0|0
    0|0
  • cocukluk ıste sankı hıc kıyafet alınmaz gıbı bayramlıgımı gıyıcem dıye uyuyamazdım

0|0
    0|0
  • bunaltici gecerdi,halen oyle

buralarda bayram havasi yok

0|0
    0|0
  • Cicilerimi giyer bol bol el öperdim. :)

0|0
    0|0
  • şeker toplardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tek güzel olan cocukluktu bayramlardan nefret ederim bütün sene görüşmeyipp görünce yıkama yaglama bi bize mahsus herhalde nefret ediyorum böyle yapmacıklıklardan

0|0
    0|0
  • şeker toplardım

0|0
    0|0
  • Mahalledeki bütün çocuklar toplanır, kapı kapı gezerdik. Daha önce evlere giden çocuklardan da istihbarat alırdık hangi evlerde para veriyorlar diye. :D

Eskiden her şeyin tatı bir başkaydı be. :(

0|0
    0|0
  • cep telefonu çıktı ,internet çıktı mertlik bozuldu.ev telefonda bile kimin aradığını merak ediyordun güzeldi.

0|0
    0|0
  • lan çok para toplardık ya :D

0|0
    0|0
  • eskiler anılarda kalıyor sadece işte.

0|0
    0|0
  • idare ediyorduk şimdi daha güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...