Şu taşlarla ilgili düşünceleriniz nelerdir? Kuartz taşı , güzellik taşı felan?

Yahu arkadaşlar bana aşırı saçma gelen bir olayı sizlere sormak istiyorum. Yok düşünce gücünü arttıran taşlar , yok mutfağınızda olması gereken taşlar , Kötülüğü emen kuartz taşı da var mış. Vay anasını oh ne güzel memleket 3 yıl o taşlarla yaşasan demek ki Senden iyisi yok. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum?

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Vakti zamanında birisi çıkmış demiş ki, şu taş şu işe yarasın bu taş şu işe yarasın...
    Birde üstüne bilimsel yazılar yazılmış inandırıcı olsun diye.

Asıl mevzu taşlar değil. taşların etkili olduğu durumların, taşları alacak kişiye öyle bir anlatılıyorki sanki ölümsüzlüğün formülünü veriyor gibi. Alacak kişide bunlara inanıp bilinç altında lüzumsuz nüfus artışı yaşatıyor.

Yaşamındaki olumlu ya da olumsuz etkileri taşların varlığınada bağlayınca evre tamamlanıyor.

0|0
    1|0
    • yani diyosun ki pskilolojik deneyden başka birşey değil aslında bir işe yaramıyor ama pskilojik olarak inananlar da tepkime veriyor. Aynı bir insana yakılacağını söylediğnde buz bastıklarında yanmış gibi tepki vermesi gibi birşey mi bunlar?

• Son örneğe güldüm la :) aynen dediğin mantıklı olabilir insan psikolojisi hakkında birşeyler biliyorum. kişiye göre değişen birşeyse neden mllet idda ediyor bu kesin işe yarıyor gibisinden.

• O taşların reklamı iyi yapıldı ve sunumu insanların anlayacağı şekilde sabit bir düzeyde hazırlandı. Anlıyacağın ambalajı güzel. İnsanların düşüncesi şu. bu kadar şey anlatmışlar demek ki doğru.

Kızlar Ne Diyor 6

• Kuantum fizigle ilgili olduguna inaniyorum. Yani inanç misala taşın sana iyi geleceğine inandigindan dolayı iyi gelmesi gibi birsey.

0|0
    0|0
    • adam diyo tv de ordan gördüm ama inanılacak bir şey mi kalmadı millet bunlara sarıyor. Bunun doğaüstü birşey olması lazım ki kötülüğü içine çeksin. Kuartz taşı kötülüğü çekiyomuş içine siyah oluyomuş sonra İnanılmaz gerçekten. :) Ona bakarsan kuantum fiziginde evrenle olan iletişimde var ona da inanıyor musun :)

• Kuantum hemen burada anlatamam cokuzun ve derin bir konudur. 3 yildir biliyorum cok kitap okudum cok sey izledim R Sanal programlari dahil olmak uzere. Sunu soyleyenilirim inanç sayesinde çok sey basardim. Tabi yapamadiklarimda var. Izlerim bu arada :))

• cokuzun derken ökuzun diye okudum :) bir bakıma inanmak çoğu şeyi çözebilir ama herşeyi değil..(bu benim görüşüm tabi zevkler ve renkler tartışılmaz)

• Birkac sene once ergenlik gaziyla dusunmeden atladim bu tas efsanesine.
    Pembe kuvars aldim.
    Satici takmadan once topraga gom dedi diye saksiya bile gomdum falan filan.
    Sonuc, degmedi nan.
    Bildigin hayal kirikligi yasamistim bir de..
    Ne bekliyorduysam bildigin fabrika mali 'sozde dogal' bir tastan.

0|0
    0|0
  • tek taş bilirim oda atilla taş :D tamam espiri iğrençti kaçıyorum hemen taşlamayın :D

1|0
    0|1
  • Psikolojik olarak rahatlatıyor evde de güzel duruyor o kadar başka numarası yok

0|0
    0|0
  • biraz psikolojik olduğunu düşünüyorum beyin gücüdür bunlara başarabilen taşa inanmakta bahanesi bence...

0|0
    0|0
  • amestis var bir de sinirini emen mukemmel taslar :)

0|0
    0|0
    • denedin mi emiyo mu gerçekten :)

• Bence yanlış düşünüyosun Çok film izliyo olmalısın çünkü gerçek hayatta her inandığın şey gerçekleşmez. Hiç mi aksini yaşamadın da böyle düşünüyosun?

• hayır benım anlatmak ıstedıgımı anlamadın bır metale veya bır tahta parcasına degerı veren bızızdır enerjımıze o kadar ınandırmısız kı gerceklesır anlamınaydı, ne demısler ınanmak basarmanın yarısıdır ve ben ınandıgım hıc bır ıste yarı yolda kalmadım.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayallerle yaşayanı, gerçeklerle ****

Neyse :)

0|1
    0|0
  • o olayın aslı astarı var. gerçek bir olaydır.
    iyi ya da kötü enerjileri var bazı taşların. morali etkiler.. bu işin ilmi bile var.

0|0
    0|0
    • kardeşim açıkla da bizde bilelim çok mu uzun hikaye. Bana inanılmaz saçma geliyo aydınlatırsan sevinirim

• araştır. enerji olayı sadece taş değil mekan da bile var.
      iyice bir araştır burada anlatması uzun. iyi enerji kötü enerji olay bu

Yükleniyor...