Anime İzleyen arkadaşlar için: Anime izlemeye nasıl başladınız?

Anime izlemeye nasıl başladınız?

Anime izlemeye devam etmenizde etkili olan şey nedir?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• tee tv de ay savaşçısı yayınlandığında ilgimi çekmişti ama o zamanlar anime nedir bilmiyordum, yıllar sonra tekrar bu diziyi izlerken öğrendim animeyi falan, sonrada devam etti gitti. komik, kurguları güzel, izlemeye değer bir sürü anime var :D

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Mtv türkiye diye bir müzik kanalı vardı animex diye bir kanal satın aldı o kanalı. Ben o zaman müzik dinlerdim sürekli. sonra tekrar açtım müzik dinlemek için bir gece kanalı. Bir de baktım Helsing. Aaa! 13+ çizgifilm varmış dedim. İzledim falan çok hoşuma gitti. Anime olduğunu öğrendim...

0|1
    0|0
  • Zaten Candy candy, Sailor moon, Pokemon, Miyazaki filmleri derken animeye başlanılıyor :) muhtemelen çoğu kişi böyle başlamıştır

0|1
    0|0
  • japon-türk melezi bir kız geldi okula geçen yıl ondan sonra neden bilmiyorum death note izlemiştim. şimdi dişime göre bulamadığım için bir şey izlemiyorum.

0|1
    0|0
  • Gece kanalları gezerken animez diye bir kanala rastladım. Ordada darker than black vardı dikkatimi çekti hergece açmaya başladım. Sabahları çocuk kanalıymış meğerse. Somra öğrendim anime ne demek. Çocukken en sevdiğim şeylerin anime olduğunu. Şuanda bleach i bitirmeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben animeye baslamadan once cizimlerine bayiliyodum. Hergun anime gozu falan ciziyodum. O yuzden bisure sonra merak ettim. arastirdim en begenilenleri. ama sadece romance anime leri arastirdim cunku savas sevmem. Ama naruto ve death note cok oneriliyo. izlicem onlari. neyse once kaichou w maid sama yi izledim cok unludur ve cok guzel bir anime ♡ sonra lovely complex i izledim. once cizimlerini kotu sandim diye izlemedim. ama izleyince anladim ki cizimler muhtesem. cok komik ve romantik sahneleri cok hos. tek eksigi oglan biraz odun :D ama benim su anlik favorimdir kendisi ♡
    Bir de toradora izledim ama begenmedim. ne biliyim ingilizce dub izledim diye cok bisi anlamadim heralde ondan. Ama secimlerimden gyet memnunm :)

0|0
    0|0
  • Pokemonla basladimda bende sao yu takip ediyorum :3

0|1
    0|0
  • valla küçükken pokemon, sailormoon, kamikaze kaitou jeanne, yugiohun sıkı takipçisiydim ara sırada digimon izleyip dururdum sonra farkettim ki meğer hiç çizgi film izlemiyomuşum anime deniliyomuş bunlara halende izlerim bazı animelerin yaşattığığı duyguyu hiç bir dizi/film yaşattırmamıştır bana

0|0
    0|0
  • Gece Kidz/Animez'de FMA'yı gördüm ve ilgimi çekti

0|0
    0|0
  • Naruto ile başladım. Şimdi sailor moon izliyorum.

0|0
    0|0
  • Îlk olarak trt de Wedding peach la tanışmışdım daha sonra Sailormoonu daha çok sevdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Anime niy :D

0|0
    0|0
  • anime hayatıma zevk katıyor ilk bir arkadasıma hayat sıkıcı dedim anime önerdi hayatım değişti

0|0
    0|0
  • Narutoyla basladim sword art online da takıldım ben ^^

0|0
    0|0
  • Pokemon efsanesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...