Arkadaşımla istişare ettik çanakkale mi İstanbul mu?

arkadaşımla konuştuk tartıştık İstanbul mu çanakkelmi daha güzel daha yaşanılası? o diyor çanakkale boğazı daha güzel ben diyorum İstanbul boğazı yorum yapmaktansa ankete katılın lütfen

• çankkale
    25% (2)45% (9)39% (11)Oy Ver
  • İstanbul
    75% (6)55% (11)61% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Anlet deistanbul'u oyladım ama bu sorunun bir cevabı olamaz bence sen istanbul'da yaşamayı çanakkale'de yaşamaktan daha çok seviyorsan senin için İstanbul o çanakkale'de yaşamayı istanbul'da yaşamaya tercih ediyorsa onun için çanakkale'dir.

0|0
    0|0
  • ben İstanbul dan taşındım çanakkale ye yerleştim. firmamı da kurdum.7 aydan beride işletiyorum. gayet güzel modern ve kültürlü bir yer. kim neder se desin.
    araştırmalara göre İstanbul da yaşamaya gelenlerin çoğu menfaatçi cahil cühela ve korkak takımı..
    buda o bölgeyi kötü yapıyor. işte çanakkale böyle insanları barındırmıyor şehirde =)

0|1
    0|0
  • İzmir daha güzel :D

0|0
    0|0
  • Bence KARADENİZ

0|1
    0|0
  • Ankaradayim ama İstanbul'da kaldim 2 sene orasi farkli bir sehir ruh degisimi gecirir insan

0|0
    0|0
  • Herkes kendi şehrinde güzel...

0|0
    0|0
  • İstanbul iğrenç

0|1
    0|0
  • İstanbul fark atar açık ara

0|0
    0|0
  • seçeneklerden çanakkaleyi seçiyorum ama türkiye genelinde en yaşanılcak yer bartın amasra kardeşim

0|0
    0|0
  • İstanbul'da yaşıyorum ama Çanakkale yi tercih ederim

0|0
    0|0
  • Istanbula hiçbirşeyi değişmem

0|0
    0|0
  • İstanbul bizde kalırsınız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İstanbul İstanbul İstanbul

0|0
    0|0
  • İstanbul

0|0
    0|0
  • Bir Çanakkaleli olarak İstanbul daha güzel diyorum. Kıyas yapmak dahi ayıptır. :) Fakat güzel bir kent yaşanılası bir kent olmayabilir.

0|0
    0|1
  • İstanbul daha güzel ama çanakkale daha yaşanılası

0|0
    0|0
Yükleniyor...