4+4+4 eğitim sistemi hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Evet arkadaşlar düşüncelerinizi bekliyorum sizce iyi mi oldu kötümü

0|0
124

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• şöyleymiş böyleymiş böyle olacakmışızla işimiz yok bizim.. 2 haber baslığına kanan insanlar aynı şeyleri defalarca tekrar etmesinler.. şu şu diyo diye o öyle olacak diye birşey yok .. o adamlar siyaset yapıyor elbette birbirlerini karalamaya calısacaklar ve calısıyorlarda( başta kılıctaroğlu.. bn onun kadr ahlaksz bi adam görmedim yaa baykal ne iyi adammış)) neyse uygulansın sonra konussun herkes.. yok kuran gelicek endi herkes ayaklandı.. bu ülkede ne zamn dini konularda baskı gördünüz( bas örtüsü konusunda zıt bir baskı vardı)) isteyen okutacak isteyen okutmayacak kuran.. bnce gayette iyi oldu muhafazkar ailelrin cocuklar her yaz giderler kursa ama hep aynı yerden baslarlar cünkü unuturlar.. böyle asıl kitabimizi daha iyi okuyaN nasiller yetişecek... ayrıca diplomalı cahiller şu an türemekte dinden yoksun Ahlaktan yoksunluktur cahillik gözünün önündekini görememektir cahillik.. insallah daha iyisi gelene kadar bu sisten ayağa kaldıracak neslimizi.. ben bu şekilde düşünüyorum.. tesekkrler..

2|0
    1|0
  • hiç bir şey anlamıyorum :/ geçen hastanede bi kıza sordum kaçıncı sınıfsın diye aslında 4 ama sisteme göre 6 mı ne gibi bişi dedii hiç anlamadım yani :/

1|1
    1|0
  • İğrenç bir şey oldu. aylar önce dediğimde birisi bana "kanıtın var mı?" demişti söylediğim şeye karşın. Aylar önce, devlet okulları imam hatipleştirme projesi demiştim,karşı çıkılmıştı. Şimdi her 10 ortaokuldan 3-5 tanesi imam hatip ortaokulu oluyor! Ve lanet olsun ki buna benim mezun olduğum ortaokul da dahil. allah kahretsin böyle hükümeti!

0|1
    0|0
    • bu hükümeti halk seçiyor malesef

• link ıyyk

0|1
    1|0
  • saçmalık tek kelimeyle.

1|1
    1|0
  • Bence saçmalık temeli yok çünkü..

0|2
    1|1
  • iyi oldu..

biyerlerden başlamak lazım ...konuşanlar anca yerinde sayıklar icraatı yapki ilerlesin vatandaş..ee çağdaş olalım vatandaşın okuma bilmem ne düzeyi artsın diyolar al işte ne gzl herkes okucak işte..mesele herkesin seçimlerine karşı saygılı olmak demokratik davranabilmek imam hatipliside düz liseliside meslek liselisinide bırakın istediği yere girsin en büyük haksızlık bunlar arasında ki katsayı ucurumuydu..adaletsizlikti bu kalktı ve en iyisi oldu...Eğitim Şart !

1|1
    2|0
  • yeni sistem karmaşa yaratacak gibi,oturması zaman alır.hükümet değişirse de sil baştan bi daha :D

0|1
    1|0
  • ukraynada öyle değil :)

burda 11 sınıfa kadar hatta 10 olmalıydı 11 çok gereksiz

0|0
    0|0
  • bu sene 5 yasinda cocukla 7 yasinda cocuk ayni sinifta okuyacak, mufredat degismedi benim bildigim kadariyla. yani 7 yasindaki cocukla, 5 yasindaki cocugu bir tutacaklar. hangi okulun ne olacagi cok gec belli oldu. insanlara cocuklarini bir sene bekletme hakki vermislerdi. onu da ellerinden aldilar. buyuk bir kamasa olacak gelecek donem. lise sinavi duruyor komik olan. yasitlariyla sinava girmeyecekler. zeka yaslari farkli olacak falan filan. ne diyek bilemedim.

0|0
    1|0
  • bu yeni gelen sistem de zorunluluk yokmuş onceden orta okulu okuman mecburu ıdı sımdı ısteyen cıkabılecekmiş hıc de ıyı olmadıgını dusunuyorum

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 4+4+4= Türbanlı sakallı tipler artık hastanelerde doktor ,havada pilot ,adlıyede savcı , sarıklı polisler

0|1
    2|1
  • Tayip+bülent+abdullah gül

0|1
    1|0
  • 10 sene sonra başka bir sistem gelir doğru veya yanlış sonuçta değişecek

0|1
    1|0
  • İlk mezunlarında iyi ya da kötü olduğu anlaşılır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...