Film Seçiminizi Neye Göre Yaparsınız?

İnternetten izleyeceksem, IMDB den puanını kontrol ederim ve yorumlara bakarım. IMDB de 7 puanın altında almışsa genelde pek begenmiyorum bende. Yine de izlemişliğim var puanlara bakmadan ama hayal kırıklığı olabilir sonrasında.

Sinema da izleyeceksem de oyuncularına ve yönetmenine bakarım.
Leonardo Di Caprio
Jonny Deep
Angelina Jolie
Keanu Reeves
Tom Hanks
Nicholas Cage
En sevdiğim aktörlerden bazıları. Bu insanların rol aldıkları hiç bir filmde hayal kırıklığı yaşamadım ve kaliteli yapımlardı.

Sizler neye göre seçersiniz filmleri? Begendiğiniz aktörler kimlerdir?

Güncellemeler:
Film önerilerinizi de alabilirim. Bu aralar çok boş vaktim var, yeni bir kaç film izlemek istiyorum.
Tavsiye lütfen :)

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• film izleme kararı verdiysen çok detaya takılma hemen izlemeye başla yorumlar kafa zikiyo.. bir filmin güzel olup olmadığına karar veren kişinin sen olması kadar güzel bişey ok... aç bişey izle. sararsa devam et. sarmazsa koy götüne gitsin... imdb hikaye... filmin sen de uyandırdıkları daha önemli.

0|0
    0|0
    • haklısın sanırım. ama imdm hiç yanıltmadı beni :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Daha çok konusuna ve türüne göre yaparım.

1|0
    0|0
  • Ben sinemalar. com'dan bakıyorum. bir de konusuna bakıyorum.

1|0
    0|0
  • İcinde morgan freeman olursa ilerim

1|0
    0|0
  • tek kalemde izledim tek adam var Jason Statham ötesi ne bersine bakmadan direk izlerim filmlerin i

1|0
    0|0
  • Geçenlerde predestination'ı izledim.. Beynine güveniyorsan kesinlikle izle.. Bayağı zorlayıcı bir bilim kurgudur ayrıca hafif dram dayalı harika bir film. İçinde morgan freeman geçen her türlü filmle kesinlikle bakmalısın. Lucy'i izle derim. Başlangıç filmini izle onu da önerebilirim. Oyunculara pek bakmıyorum imdb puanları da bazen yanıltabiliyor oha bu filme bu kadar az mı vermişler diyoruz bazen. :)

0|0
    0|0
    • Lucy i bugün izledim. Başlangıç ı da izlemiştim. Söyleşediğin diğer filmi yarın izleyeceğim ve yorumumu paylaşırım :)

• waaouuuuw diyorum film için. Ama anlamadıgım Jane John aynı tamam, ama o gelen diğer adam ve bombacı da aynı. Jane le ne alakaları var?

• İzlediğine sevindim. Paradoks bir film işte sorular sorduruyor, izlerken ben cevap verebilirdim ama şu an bende cevap veremiyorum sorduğun soruya. Tavuk mu yumurtadan, yumurta mı tavuktan sorusu gibi bir şey sonu da. Filmin içerisinde film kurgusu var, beyin yakan bir döngü. :)

• puanı düşük olsa da çok çılgın filmler var. bu kadar ön yargılı olma.

1|0
    0|0
    • bir kaç kere öyle izledim. ya sonu çok saçma bitiyordu. ya da konu çok dağınıktı. bazılarında aaa bitti mi olduğu da vardır :D

• oyuncular önemlidir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Oyuncu yonetmen

0|0
    0|0
  • Pek film izlemeyi sevmem. Eğer konusu gerçekten ilgimi çekmişse izlerim.

0|0
    0|0
  • İlk konusuna ve türü.. daha sonra film hakkındaki yorumlara bakarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...