Bayramda eşim ile bir yerlere gitmek istiyoruz 4 gün iznim var nereye gidebiliriz?

aydın tatil bir ilçesinde yaşıyoruz daha 5 aylık evliyiz güzel çok pahalı olmayan kafamızı dinleyebileceğimiz biryerde bayramı geçirmek istiyoruz neresi olabilir ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• bence küçük bi tatil kasabasında basbasa gecırın...bol bol resım cekılın romantızmın tadın varın.desemki şurası valla fıyatları bılmıyom...biden4 gün izmirde kalıp bırgün kordon birgün kemeraltı bırgün karsıyaka gezin.aksamları kıbrıs sehitleri caddesınde canlu müzik barlar var...gec saatlere kadar takılın...bırlıkte sarkılar soyleyın

0|0
    0|0
  • Ben Kuşadalıyım. Bence daha önce gitmediğiniz biryere gidin. Mesela piknik için marmaris datça arası çok güzel isterseniz masrafsız çadır bile kurabilirsiniz. Doğayla iç içe huzurlu sessiz ve sadece ağustos böceklerinin cıvıltısı var. Canım çekti bak ben de gidiiim :D

0|0
    0|0
  • Bayramlar bizim yaşatmamız gereken ilerde çocuklarımıza bırakacağımız nerde o eski bayramlar dedirtmeyeceğimiz anenelerimiz olması gerekir bence.. ananızın babanızın yanına gidin bence... Varın 4 gün tatilinizide öyle heba edin nolcak :S

0|0
    0|0
  • zaten aydındasınız bize ne gerek:) her tarafınız tatil yeri, ama genede fikir veriyim, akçay diyorum ben

0|0
    0|0
    • buranın heryerini ezberledik artık denize 10 dk evimz farklı birseyler istyrum artk

• özlem avşa adasına gıt ozamn sımdı daha uygun fıyatlar bulabılırsın ucuz hem ıstanbul marmara adasının yanında.

0|0
    0|0
  • seferihisar mutlaka gidin inan bana teşekkür edeceksin

0|0
    0|0
  • Çeşme'ye gidin.

0|0
    0|0
  • Gidin bi ormana kurun çadırı ohhh

0|0
    0|0
  • antalya manavgat ilçesinin side beldesi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de aydın da yaşıyorum. akbük ü biliyosundur ordan ileride bozbük diye sakin doğanın içinde bir yer var . disko bar hiç bi şey yok ama harika bi denizi var hiç sivri sinek yok . geçen sene denizyıldızı sitesinden günlük 60 tl ye ev kiraladık . eğer kafa dinlemek istiyosan birebir.

0|0
    0|0
  • Kuşadası candır kandır.

0|0
    0|0
  • türkiyenin hangi bölgesine gitmek istersiniz..?

0|0
    0|0
  • muğla akyaka hem ucuz hem süper ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...