İzlediğiniz filmlerden etkilenir misiniz ?

Siz de izlediğiniz filmlerden etkiler misiniz?

Mesela çok duygusal bir filmde oturup saatlerce ağlar mısınız veya heyecanlı bir filmde sanki siz de o filmdeymiş gibi heyecanlanır mısınız? Veya aşk filmlerinde falan hatırladığınız birileri olur mu? Korku filmlerinde korkar mısınız? :))

0|0
15|4

En İyi Erkek Görüşü

• Heycan verici filmler oluyor tabi.ama 7-8 li yaşlarda cüneyt arkını izleyip ben cüneyt arkın diye dışarı fırladığım günler dün gibi gözümün önünde:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Korku filminde gerilirim, her an ne gelecek diye strese girerim. Strese girmeye gerek yol diye düşünür ve seyretmem :))))

İnsan etkilenir doğal olarak. Güzel bir film seyredince mutlu hissetmemiz de bu yüzden.

0|0
    0|0
  • Korku filminin kendisinden değil ama ani korkutucu sahnelerden ürperdiğim olmuştur.

Bir de hayvanlarla ilgili acıklı sahnelerde üzülürüm.

1|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever filminden çıktıktan sonra sinemanın önünde etrafına anlamlı anlamlı bakan tipler vardı. Sanırım çok etkilenmişlerdi :) (izleyenler ne demek istediğimi anlar)

1|0
    0|0
    • :D:D:D daha izleyemediğim için şu anda seni anlamıyorum .D demekki çok etikılıyor ama :))

• Belki tesadüfen biriyle aşık oluruz diye bakınıyordurlar :D

Kızlar Ne Diyor 15

• Pek etkilenmem ama korku filmleri ben ister istemez korkutur.

Özellikle de o gıcırdayan kapılar ve aynaları gördüğümde birden sinirlerim bozulur.

Masum yüzlü çocuk varsa filmin başında ona sinir olurum, canavara dönüşmeden önce yokedilmesini öneririm.

0|1
    0|0
  • Aşk filmlerinden çok etkileniyorum yaa onlar gibi aşk yaşamak istiyorum bazen ,etkisinden kurtulamıyorum. Sonra bakıyorum öyle aşık olacak insan yok.

1|0
    0|0
  • ay ben çok etkileniyorum saatlerce olmasa da o sahne geçinceye kadar ağlarım mesela heyecanlı filimde sanki karşımda gerçekmiş gibi konuşurum onunla falan filan ister istemez etkileniyor işte insan...

1|0
    0|0
  • Film seyretmekten pek hoşlanmam ama kendi dizilerimizden çok etkileniyorum.Mesela her salı öyle bir geçer zamankiyi seyrederken gözümde yaş kalmıyo.O film sayesinde ilgi duyduğum yaş gurubu da bayağı değişti.Eskiden çıtırlardan hoşlanıyodum.Şimdi ise olgun erkekler favorim:))

1|0
    0|0
  • etkilenirim

1|0
    0|0
  • aşk filmlerinde uyurum..

macera filmlerinde dergi okurum...

dramlarda salya sümük ağlarım...

korku filminde klişeleri saptarım..gerebilirse gerilirim... arşivime almayı planlarım..

0|0
    0|0
  • burda sakydıklarının hepsini yaşıyorum valla bacım :D

1|0
    0|0
  • Bi filmi çok izleyince o filme baglanıyorum ben :)) Neden böyle oluyor bilmiyorum orda oynayan karakterlerin hayatlarını nasıl evde yasadıklarını ilişkilerini çok merak ederim :))

Rüyalarıma bile girer :))))))))))))

0|0
    0|0
  • Filmlerden etkilenirim.

Hatta zaman zaman bu film karakterleriyle düşsel muhabbetler ettiğim de olur.

-Hayalet Köpek abicim, senin o filmde okuduğun kitapları arıyorum hala bulamadım(Ghostdog-Jim Jarmusch)

0|0
    0|0
  • film güzelse bana hitap ediyorsa evet

0|0
    0|0
  • aşk filmlerinde baştan sona ağlarım yanımda birileri varsa ses çıkarmamaya çalışırım ama teksem hıçkırarak ağlarım resmen

0|0
    0|0
  • Korku filmlerinde de genelde korkmam.Katıla katıla gülerim Çok hoşuma gidiyo:))

1|0
    0|0
    • bende aksine cok etkilenirim =)))

• Maşallahın var nerden de aklında kalmış:))

• Hafızam iyidir birde 50 sefer izlemişimdir o seriyi:) küçüklüğümün kahramanı cüneyt arkınla beraber:D ama artık cüneyt arkın,fredy kruger out jigsaw in diyorum:D

• hayır ancak altyapısı sağlam tiyatro oyunları çok fena etkiler beni

1|0
    0|0
  • o filmi hangi durumda izledigime bagli

0|0
    0|0
  • Kimilerinden, evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...