Hafif yağmurlu, rüzgarlı kapalı havalar size ne hissettiriyor?

An itibariyle İstanbul'da hafif yağmurlu, rüzgarlı kapalı bir hava var bu tip havalar size ne hissettiriyor?

Pek nedenini anlamasam da, bu tip havaları çok seviyorum. Duygusala bağlıyor sanki beni.

0|0
18|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• ben durgunlaşıyorum
    yağmurun altında gezmeyi gezerken ağlamayı seviyorum içimi temizliyor sanki

0|1
    0|0
  • Çok seviyorum eski günleri hatırlatıyor bana daha sıcak geliyor dışarda sessizlik içerdeyse loş bir sıcaklık ne üşürsün ne terlersin yağmuru seyrederken içtiğim çayın tadı bile daha güzel sanki

0|0
    0|1
  • boğuluyorum resmen hiç sevmiyorum kapalı havayı

0|0
    0|1
  • İstanbul'da değilim ama yağmuru çok,pek çok severim :)

0|0
    0|1
  • Huzuru iliklerime kadar hissettirir.

En kendim olduğum havadır aynı zamanda.

Geri dönmeye birkaç gün kala bu havayı yaşayabildiğim için çok şanslıyım...

0|1
    0|1
  • Çok severim böyle havaları. Şakır şakır yağan yağmurda üstü kapalı yanları açık bir cafede çok romantik dakikalar geçirilebilir ;)

0|0
    0|0
  • benim uykumu getiriyor böyle havalar.

0|0
    0|1
  • Havalar nasıl olursa olsun, sizin havanız iyi olsun :))))

1|0
    0|0
  • Daraltı , sıkıntı ve uykumu getiriyor. Başka birşey yaptığı yok.

0|0
    0|1
  • uykum geliyor mutsuz oluyorum:s

0|0
    0|0
  • uyku sadece uyku

0|0
    0|0
  • evde battaniye altında oturup sıcak birşeyler içesimiz geliyo... :)

0|0
    0|0
  • hava kapalıysa bende içime kapanırım..

ruh halim berbat olur niyeyse.

0|0
    0|0
  • tam anlamıyla neşemi kaçırıyo ...

0|0
    0|0
  • duygusala bağlama her şeyı :)

0|0
    0|1
  • melenkolik bi moda geçiyorum

0|0
    0|1
  • huzur havası böylesi benim için, seviyorum gri günleri...

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Tam balık havası:)

0|0
    0|0
    • Şuan itibariyle pendik sağanak yağmurun etkisi altına girdi:))

• Bende gece yağmur sesiyle uyumayı severim.

1|0
    0|0
  • dün uzun zaman sonra yağmur yağdı..bilerek yolu uzattım başka yerden gittim..gitmez olaydım :))
    hafif hafif yağıyordu ne güzel..sonra bardaktan boşalırcasına yağmaya başladı:D :D
    ama yine de güzeldi :)

0|0
    0|2
  • çok ağlarım o kadar çok ağlarım ki yağmur olup yağarım.dışarı çıkmam odama kapanırım hayata küserim falan.filim değilde esra erolla dest-i izdivaç izlerim daha duygusal oluyor :P:P

0|0
    0|0
  • yalnız isen için sıkılır aşka ihtiyaç duyarsın eğer sevdiğin varsa o zaman o güzel yağmurlu gün seni ebedi mutlu eder...kış aşkları daha güzeldir kalıcıdır...

0|0
    0|0
  • Nedendir bilmiorum ama yagmurda yüremeyi sevmioyurm hoş oldugunu düşünüyorum ama ensem ıslandıgı zaman ben sinir olurum :))) elbiselerim üstüme yapışınca bi tuaf oluom napim :D

0|0
    0|0
  • battaniye,kahve,acıbadem kurabyileri,kutsal nutella kavanozu, dvd (leon) sürükleyici bir kitap, yanımda olacak bir sevgili ve romantizm. Bir de izinli olduğum bir gün =)

0|0
    0|0
  • bir cafede oturup şöyle cam kenarında kahvemi yudumlayıp yanımda ya kız arkadaşım ya da arkadaşlarımla oturup sohbet edesim geliyor. Yağmuru seyredesim geliyor.

0|0
    0|0
  • doğal şartların ruh halimde çok fazla etkisi olmaz,sabah nasıl kalktıysam günüm o ruh haliyle devam eder,negatifse negatif,pozitifse pozitif...

0|0
    0|0
  • ilkokul yıllarında antalya sokaklarında hurda topladığım gunlerım gelıyor aklıma kışın titreyerek ...

0|0
    0|0
  • Akşama Ankaraya gelmesi bekleniyor .Dört gözle bekliyorum... Hayata gri tonda bakmak güzel...yağmurlu havaları severim ben...

0|0
    0|0
  • Bende bir tembellik hissiyatı getiriyor; battaniye, sıcak çikolata ve film arşivi üçlemesi ihtiyacım aklıma geliyor :)

0|0
    0|0
  • kışın habercisi gibi .Ama hoş duruyor şimdilik istanbul. Bulunduğum binanın en ğst katındayım ve sanki bulutlara dokunacakmışım gibi. Hani böyle sakin, kafa dinlenecek ortam gibi açıcaksın slow müziğini mesainin bitmesini bekleyeceksin.

0|0
    0|0
  • karamsar olurum. Hiç istemem.

0|0
    0|0
  • lan yıne ıslanacagız modunda oluyorum :))

0|0
    0|0
  • ya bırak şimdi bu duygusallığı:) zaten yağmurdan şifayı kaptım:)

0|0
    0|0
  • yağmur da genellikle dışarda olurum ve şemşiye kullanmam... ıslanmayı tercih ederim severim:)

0|0
    0|0
  • yaz yağmuru güzeldir ama sonbahar yağmurları pek iyi gelmiyor bana

0|0
    0|0
  • ben çok severim yağmuru...
    tabiii ıslanmıyorsam...

0|0
    0|1
  • Simply Red parçaları ve sıcak Nescafe

0|0
    0|0