Kapat

Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim:)

Ben makedonyada yaşıyorum ve haftaya türkiye-istanbula tatile geliyorum. İstanbul kendisi zaten bir manzara diyebiliriz ama sizce ne yerlere gidebiliriz, manzaralı olsun:)) çok gezmek istiyorum istanbulu çoook

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• kac gün kalacaksan ona göre plan yap. plansız gezersen hem cok yorulur hem de birşey anlamazsın

0|0
    0|0
    • 10 gune kadar kalicaz.. hani yerleri cok iyi bilmiyorum bilsem nerde gezebilecegimi plan yapabilirim

• 10 Günlük kısa sürede heryerini gezemezsin ama plan yapmadan cıkma. sonra üzülürsün.umarım cok seversin ki dünyanın en güzelilk 5 şehrinden biri burası

• Evet haklisin.. her aksam degisik guzel anlamli yerlere gitmek istiyorum resim cektirip arkasinda oldugum yeri yazmak istiyorum dayma hatiramda kalsin diye.. cook tesekur ederim hersey icin ve en iyi cevabi hakettin:)) saygilar..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Selam Arkadasim yazinin basligi söyle olmaliydi beni Istanbulda gezdirecek Erkek Bayan aday

araniyor. Böylelikle Secimini yapardin ve Gezerdiniz hem yeni Arkadaslar kazanirdin hemde

Istanbulu yerlinin Gözüyle görürdün.

Istanbula geldiginde Turistlere yol gösderen Turisten Point var ordaki Arkadaslar sana yardimci

olurlar. Istanbuldaki Taksicilere sorsan onlar sana gidebilecegin yerleri söylerler.

Istanbulun her yeri Tasici yani onlari durudur Sor

0|0
    0|0
    • Soyledigim gibi abimle geliyorum turkiyeye. Nasil gidecegim degilde nereye gidecegimi onceden secmek istiyorum.

• Tesekur ederim, umarim oyle olur:) Zaten baska secenek yok Istanbul Istanbul dur.. Benimde dileklerimin en guzeli seninle Turkiyede olsun:))

• Ben Almanyadayim burda Yasiyorum :(

• boğaz turu şart..beşiktaş iskelesinden kalkanlar daha kaliteli

0|0
    0|0
  • piyer loti tepesinden bak istanbula...

0|0
    0|0
  • bir fayton kirala ve boğaz boyunca sahil turları yap

0|0
    0|0
  • Bence Adalara gidebilirsin, heybeli benim favorim mesela

0|0
    0|0
  • Eyüp-Pier Loti.

0|0
    0|0
  • Her yeri manzaralı merak etme,

0|0
    0|0
    • Evet her yeri manzarali ama ozel olan digerlerinden farkli olan yerler var mesela..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...