Ülker reklam müziğini hangi faydasız yaptı?

Her ülker reklamı televizyona çıktığında rahatlıkla sinir krizi geçirebiliyorum. Yoksa pepe şarkısını yapan aynı kişi mi?

Güncellemeler:
Rtük bu işe bir el atsın artık. tekrar eden kelimelere sınırlama getirilsin. Ayrıca aynı içerikli bir reklamın gün içinde yayınlanma sayı ve süresi de sınırlansın.

Aynı şey tekrarlana tekrarlana insanın beynine kazınıyor. bir insana 40 gün deli dersen deli olur hesabı resmen zombiye döndük.
Pepe şarkısından kastım bu değil,

http://www.youtube.com/watch?v=qbkwE-XgZPI

bildiğiniz pepe çocuk şarkılarından bahsediyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=Mbb3GGc39HE

0|0
1128

En İyi Kız Görüşü

• en az bir waykiki vayvay lık :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Aynen cok haklisin. Bide bir kanalda reklam veriyosa diger uc kanalda da ayni reklam birden veriyo. subliminal mesajlar hep bunlar *,*

0|1
    0|0
  • Bende sinir oluyorum

0|1
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Lc waikiki'nin şarkısı israf asıl.
    Şarkıyı söyleyenler ve klipte oynayanlar peçeteden doğmuş.

0|0
    0|0
  • Hakvermemek elde değil.

0|0
    0|0
  • tiksiniyorum o reklamdan bende

0|0
    0|0
  • Aklimi okudun ya

0|0
    0|0
  • Bunu bende düşünüyorum cidden

0|0
    0|0
  • şarkı ne ki link var mı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Size katılıyorum. Gerçekten çok sinir bozucu. Aklıma ilk gelen kelime "embesil". Bir reklam bu kadar mı kötü olur. Reklamdaki tiplerin hepsi hap çekmiş gibiler. Pişmiş kelle gibi sırıtıyorlar.
    Ayrıca sokakta çikolata dağıtan kızların, erkeklerin başlarına ne geleceği konusu da tam parodi/skeç olacak cinsten.

*Çikolata dağıtan kız kahveye girer*
    - Merrrrhaaabbbbbaaaa, size çikolata getirdim. Mutlu edicem siziiiiiiiii.

*Çikolata dağıtan delikanlı elinde Türk bayrağı ile Diyarbakır'da terörist göstericilerin arasına girer*
    - Abilerim neden araba yakıyorsunuz. Ne gerek var. Al bi' çikolata ye. Ondan sonra köyüne geri dön. Bırak bu işleri. Domates ekip ihracata katkıda bulun.

Pepe şarkısı hakkındaki yorumunuza da katılıyorum. Yangın anında ilk pepe girsin binaya. Arkasından da kapıyı kilitleyin. Çocukların akıl sağlığını bozacak yakında.

0|0
    0|0
  • Pepe'nin müziğinin nesi varmış? Sözleri her yaştan kesime hitap ediyor resmen. Özellikle saçma sapan filmler, diziler yüzünden çocukların bozulan ahlakı, psikoloji o parçayla bir nebze olsun düzeltilmek istenmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=F6vF9Js_jAM

Verilmek istenen mesajı almak yerine saçma sapan yorumlar yapanlar önce kendilerini sorgulasın. Ayrıca bu reklam müziğinin herhangi bir kötü tarafı yok. İnsani tarafını kaybetmiş, saçma sapan film ve dizilerden etkilenenlerin karşı çıkması gayet doğal bir şey.

0|1
    0|1
  • reklam politikaları senın gibileri için geçerli işte beynınde sürekli tekrar etsinki aklında kalsın sende burada viral reklam ver diye yapılıyo reklamın etkisi varmış :D

1|0
    0|1
  • Lc waikiki ye ne demeli. -Hayat bana vaykiki vay vay vaykiki vaykiki :D :D ebenin... :D :D

0|2
    0|0
  • Mustafa ceceli yapmış

0|1
    0|0
  • Daha kötüleri vardı neler atlattık buda geçer

0|1
    0|0
  • mutlu et ki mutlu ol :D

0|1
    0|0
  • Reklamcılık hakkında bilgin var mı bilmiyorum ama reklam daha fazla dikkat çekmesi için ilgi çekici müzik kullanılır.. Bu sinir bozucu olabilir ya da hiç duyulmamış havalı bir müzik olabilir.. Genellikle parfüm reklamlarındaki müzikler çok çok harika oluyor... 2 ay önce LC Waikiki'nin müziği vardı o da çok sinir bozucuydu.. Çünkü amaç dikkat çekmek.. Farkettiysen "Ülker reklam müziğini... " diyorsun seninde kafana işlemiş yani reklam başarısına ulaştı..

0|1
    0|0
    • Aganigi naganigi reklamından sonra fındık satışlarının düştüğünü biliyor musun?

• O reklamı hiç bilmiyorum ama içinde kitleyi kaybedecek bir şey olmuş olmalı... Reklamlar tüm kitleye hitap etmesi gerekiyor..

• Yahu yok mu Özkan uğurun "her gün bir avuç fındık iyi gelir" reklamı yok mu? Google a yaz çıkar.

• Reklamı yapan kişi az önce yakalandı,
    Diyor ki: Vallahi ben uzaylı değilim.

0|1
    0|0
  • Reklamcılık ile bilgi sahibi olmamandan kaynaklanıyor sanıyorum.
    reklam vermek bilinilirliği ve dikkat çekmeyi amaçlar. zaten firma oluşturduğu bu algı ile satışlarını arttırır ve artan gelirler ile yeni ürünler ortaya koyar vs döngüsünü tamamlar.
    senin bu reklamı burada konuşamn bu reklamın başarılı olduğunun göstergesidir.

tv izliyorsun; reklamlar olmazsa hiç bir dizi film haber izlemen mümkün olmazdı.

0|0
    0|0
    • reklam başarılı olsun da vatandaşın ruh sağlığını bozmasın.
      Her parayı veren de her şeyi yapacak diye bişey yok.
      Milletin bu kadar gözüne sokulacak diye bişey de yok.
      Basit bir iki kurak ile bunlar düzenlenebilir bence.

• söylediklerinin doğruluk payı var, en çok eleştiri bu yöndedir ama işte kapitalist hayat böyle işliyor maalesef :)

• hangi şarkı

0|0
    0|0
  • http://bit.ly/1qiTQLA RTÜK ne yapabilir reklama girdiğinde kanali değiştir sesi kapa TV yi kapa

0|0
    0|0
  • Reklamın amacı budur akılda yer etmesi ? :D

0|0
    0|0
  • Ben yaptım.

0|0
    0|0
  • reklamlar cıkınca dırek kanal degıstıren bırıyım

0|0
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • Mutlu et mutlu ol'dan başka bir poh anlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Guzel dusunce iyi bir yaklaşım.. tsk ederim..

0|0
    0|0
  • Fena değil

0|0
    0|0
  • Muhtemel :-)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8
Yükleniyor...