Elfleri konu alan filmler neler?

Arkadaşlar dün hobbit serisinin üçüncü filmi için ilk ikisini tekrar izledim. Elfler zaten hayran olduğum bir tür. Acaba bana LOTR, Hobbit ve Eragon haricinde elfleri konu alan beğendiğiniz filmler önerebilir misiniz?

0|1
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum benim de elfler, cüceler vs gibi şeylere ilgim var. Ama ben bu ilgiyi biraz aştım seninlede paylaşmak istiyorum. Belki biliyorsundur FRP isimli bir oyun, oyun dediğim bilgisayar oyunu değil tabiki. Masa başında oynanan ve tamemen oyuncuların hayal güçleriyle kurguladıkları bir şey. Gerçekten çok sarıyor, içerisinde elfler savaşçılar vs var. İyice araştır derim, detaylı bilgi için şu video izle. http://m.youtube.com/watch?v=Eqona7LcBN8

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 14

• pusulafilm.net/.../part1

bunlarda elf tabi ama senin bahsettiğin elflerden biraz farklı :D

0|0
    0|0
  • Maalesef, sadece bunlar var elimiz de.

Arwen :(

img3.wikia.nocookie.net/.../Arwen2.jpg

0|0
    0|0
  • Ya Tolkien'in diğer kitaplarını okuyacaksın ya da kitapların film halinde çıkmasını bekleyeceksin ;)

0|0
    0|0
    • Sanırım kitapları okuyacağım. Ama bu sefer de film beklentinin altında kalıyor. :)

• Thor 2 filmi kısmen de olsa kara elflerle ilgiliydi. hobbit in kitabı 180 küsur sayfa 3 film çok gereksiz. koskoca LOTR da 1000 küsur sayfalık ve her kitaba 2 film hakeden bir seriye 3 film az.

0|0
    0|0
    • Bence de LOTR daha fazla filmle anlatılabilirdi. Thor u da izledim zaten ama bu konuda pek tatmin edici değildi..

• Elfler zaten saydığın filmlerle var oldu ki

0|0
    0|0
    • İşte devamını arıyorum onların ama yok sanrım.

• Harry potter kitabını okudum ben filmi kitapların yarısı :) madem bu kadar meraklısın kitaplarını okumanı da tavsiye ederim

• Aynen filmlerden beklentiyi kesip kitaplara yönelmek lazım sanırım :)

• ejder kanadi serisinde de fantastik irklar var.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim izleyeceğim..

• ooo srridir. tam 7 cilt. yuzuklerin efendisi kadar iyi olmasa da cok hos bir kitap ve daha degisik.

• Umarım beklentimi karşılar. sağol yorum için.

• bildigim film yok. pc oyunu oyna. orada cok

0|0
    0|0
  • Beklemedeyimmm

0|0
    0|0
  • fok balıkları çok yalnız

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi

0|0
    0|0
    • Yüzüklerin efendisi ve hobbit serilerini izledim. Başka film var mı diye merak ediyorum ama sanırım yok.

• Nurgul yesilcay yine cok tatli :) super dizi

0|0
    0|0
  • Beklemedeyim bende :D

0|0
    0|0
  • aklıma da hiç gelmiyor ha :D

0|0
    0|0
  • Elf dediğin peri.

0|0
    0|0
    • Ben hiç okla kılıçla savaşan peri görmedim filmlerde?

• O zaman daha dikkatli izle.

• Tamam peri olsun ya da olmasın bu tarzda film baz mı bildiğin önereceğin?

Yükleniyor...