Star Wars 7 The Force Awakens geliyormuş. Sizce de bu hikaye fazla uzamadı mı genç padawanlar?

geroge lucas'a kazandığı paralar mı yetmedi nedir. kitapları da sonradan çıkıyor diye biliyorum çünkü, eklemeler çıkarmalar yapılıyor sanırsam.

Güncellemeler:
kızlardan hiç yorum gelmemiş olması...

0|1
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• sflknbö

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kainat var olduğu sürece Güç'te var olucak, o yüzden bu hikaye sonsuza dek devam edicek :)

Kızlardan yorum gelmemiş olmasına şaşırmadım, gelmiş olsaydı zaten, etraf bu kadar beyinsizce yetiştirilmiş insanla olmazdı...

1|2
    0|0
  • Riddick serisinden sıkılmadim. Spider man ve superman serisinden de.. bundan da, sıkılmam.. guc seninle olsun.. bunlarla buyuduk biz..

1|0
    0|0
  • Neden uzamasın Star Wars evreni sınırsızdır. Ben daha çok 6 filmin konusunun konseptinde devam edilmesine bozuldum. Yapsana hocam şöyle güzel bir eski cumhuriyet filmi.

Revan'ı görelim, olmadı Darh Bane dönemine iki sith kuralının doğuşuna tanıklık edelim. Güce denge geldi, bitir şu hikayeyi, başka hikayeler anlat bize ama nerde.

Bu arada Force Awakens o dandik ışın kılıcını tasarlayana sevgiler...

1|0
    0|0
    • evet beğenmeyen çok. çakı mübarek :D

• ulan ben seni ne yapayım şimdi. 6. sezonun 8. bölümündeyim verdiğin spoilere bak :@
      hikaye luke han solo leia falan oralarda geçecekmiş galiba filmde.

• hocam afffet ya :D
      Bende izlemişsindir sandım afedersin valla :D @Bo-Katan

• Valla ne olursa olsun, heyecanla bekliyorum

1|0
    0|0
    • izleriz tabi izlemesine de, eskisinin tadını vermez yani.

• lucas filmi disney satın aldı bunu öncelikle belirtelim. kitaplara gelince expanded universe denen bir olay var onlarında belli yasal hakları filan var ondan iş uzuyorda uzuyor. ama bakalım bayağıdır güzel bir fantastik/bilim kurgu izlemedim bir deneyelim bakalım nasıl olacak.

bu arada Trailer'daki LS'i hiçmi hiç sevmedim ama olsun.

0|0
    0|0
    • ben o trailer'ı izlemedim sanırsam. sadece bir tanesine denk gelmiştim, soruyu açtığımda çok yeniydi.

• hadi may the force be with you. iyi geceler.

• iyi geceler genç padawan :)

• Lego pc oyunu çok güzeldi nerde gördüğümü hatırlamıyorum ama lego halde öyle bir şey görmüştüm sanki luke'un kardeşi de gücü kullanmayı öğreniyordu

0|0
    0|0
    • evet öyle bir oyun olduğunu ben de duymuştum

• ona bakarsan harry potter da tam olarak oynatılmadı ve bitmedi

1|0
    0|0
  • isterse milyon bolum olsun. bozmasin gene izlerim:-)

1|0
    0|0
  • evet çok uzadı ama Anakin ve Obivan süperrr

1|0
    0|0
  • Bence de uzadı Master Jedi

1|0
    0|0
  • the old republic zamanıyla ilgili star wars filmi yapsalar bin basar bunlara :D

1|0
    0|0
  • Uzerine din bile kurulan bir hikayeden bahsediyorsun george zaten aldi parasini disney artik devam ediyor

0|0
    0|0
  • hicbi serisini izlemedimki bana sacma geliyo ya bide uyduruk senaryolar nebilim sanki 1960 lı yıllarda cekilmiş gibi neresini beğeniyolar anlamadım

0|0
    0|1
    • zaten ilk filmler 80li yıllarda çekildi.

• diğerleri de 90lı yıllarda çekildi. yani bugünkü teknolojinin o zamanlar olması mümkün değil.

• bu zamanda ben etrafta ucan hic uzay mekiği görmedim ama o filimde var ben sahnelerden oyunculuk tarzlarındanda bahsediyorum

• Kurtlar vadisinden iyidir. Bu filmleri yapmak zor. Hikaye bitmişti ama ne çıkacak diye gidecem sırf.

0|0
    0|0
  • Şey su anakin çok mi yakışıklı biri sevdiğim kızın whatsap durumunda anakin yazıyorduda :D

0|0
    0|0
  • disney aldı bakalım napmışlar

0|0
    0|0
    • iş ticarete dökülmüş o zaman

• Star wars seyreden bir kız allahım galiba aşık oluyorum. Merhaba :)

0|0
    0|0
    • 25-34 yaş arasındaysanız ve aşıksanız hayat çok zor. (cedric) Evet hala çizgi film seyrediyorum. Hayır hepsini değil. Duruma uygun caps bulmakla uğraşamıcam. sanırım seni çok rahatsız ediyorlar ki hemen buldun. Neyse bende şans olsa zaten. Belki birgün başka bir yerde...

• bir kere bile izlemedim. Bnim için çok yeni

0|0
    0|0
  • hayır uzamadı star wars u bir tarih gibi düşün sonu yok bence filmlerin hiç sonu kesilmemeli

0|0
    0|0
  • star wars candır yaa öyle deme:)

0|0
    0|0
  • adam akilli film. ciksa sasarim zaten
    Cakallarla dans 6 çoksa yine izlerin mesela

0|0
    0|1
    • ne kadar seri uzamış olsa da efsaneyle çakallarla dansı karşılaştıramam. o kadar da değil :D

• s*km isim efsanesini

• terbiyeni takın.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bitmesin Star wars bir filmden de öte Her halde yeniden Harrison ford Carrie fisher ve Mark Hamill bir arada olucak Sanki yüreğimde fişekler patlıyor ( Star wars I love you)

1|0
    0|0
Yükleniyor...