Arkadaşlar tarotla yakından ilgilenen hakkında güzel bilgilere sahip bir arkadaşımız var mıdır?

Arkadaşlar soru başlığının aynısı tarotla ciddi ve yakından ilgilenmiş bir arkadaş varsa çok kısa sorularım olucak şimdiden sağolun..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Geçen yine biri sordu, adam gibi cevapladım her sorusunu. Sonra gitti ' tarot günahtır. s. s' yazan birini eic seçti o yüzden ilgileniyorum deyip geçmeye geldim.

0|0
    0|0
    • Gerçekten iyiymiş haklısın sinirlenmekte.. Tarotun bir bilim olduğunu bilicek kadar araştırdım aslında, emin olabilirsin bende öyle bir durum olmaz :)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilgim vardır.

0|0
    0|0
    • Fal baktırmayı severim fakat tarot beni oldukça şaşırtmıştır sağlam bir bilinçaltı okuma aracı olduğunu öğrendim araştırdım birazz.. öncelikle sağol cevap verdiğin içinn.. sana göre yanılma payı ne kadardır sorduğumuz sorular çok önemli sende biliyorsundur gerçekten tarot ne kadar ve nasıl yanılır merakım bu açıkçası canım? tabii ki fala inanma o ayrı mesele..

• Tarot kartlarının insandaki gibi bir enerjisi vardır ve dinlenmeye ihtiyaç duyarlar... kartlar bakılmadan önce dinlendirilmemişse ya da böyle bir şey uygulamıyorsa bakan bana kalırsa bana kalırsa seçilen kartlar yanlış enerji ile seçilmiş olur çünkü bize kartları seçtiren kartların bizr yolladığı pozitif ya da negatif iyonlardır.. bu yüzden hata payı bana göre var...
      dinlenmiş kartlarla bakımla fal çok daha farklı bir boyut kazanıyor ve tabi baktıran kişinin de ne kadar falı önrmsediğiyle doğru orantılı.. dalgaya alan birisini şok edecek kartlar çıkması gerçeklerin yüzüne vurulması daha muhtemel çünkü kartlar gerginliği hissediyor ve ona göre seçtiriyor kendisini.. bir bakımdan bilinç altı da diyebilirsin ama aradaki akış sıcaklık artışını gösteren gözlükle bile gorulebiliyor. Rica ederim ne demek..

Yükleniyor...