Adamın dibi neresi oluyor?

"Adamın dibisin yaa”Sözünde adamın dibi neresidir?denizin dibi ,şişenin dibi.. neyinize yetmedi de bi dip daha buldunuz?:D Harbisin anlamında kulanılan bu sözü hangi akıllı ! söyledi de peşinden gittiniz a dostlar.

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• adamlardan oluşan bi grubun en derin noktalarına gidiyo bu. en kral adamlar ordaymış bi rivayete göre

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İçecek şişelerinin dibinde tortullarıyla birlikte karışımdaki ağır basan maddeler bulunuyr .

Yani evde bir meyve suyu hazırla mesela vişnee :D , şişeye koy yada bardağa koy tortulları dibe çöker yani ağır kısımları sağlam kısımları değil bardağın üstüne üfle en üsttekiler dalgalanır yani sağlam olmayan kısımları .

arkadaş şişemin dibi yani iyi bişey mantığı anladıysan ne ala :D

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • genç nesil ergenlerin kişi de yüzme merakları sonucu orta çıkmış yeni nesil i*ne değilsinin hangi dilde olduğu belli olmayan tanımlama cümleciği !

1|0
    0|0
  • adamın dibi ADAMLIGIN en iyisi anlamına gelir sempatik oldugu için kullanılır bazı saflar sorsun diye icat edildi korkudan gizli sorsunlar diye söylendi erkeklerin arasında bişey sana ne oluyor niye dert oluyor çözemedim...

1|0
    1|1
  • yani adamınlığın son noktasındasın, bundan gayri adam olunabilecek bir hal, yok. son nokta son sınır. aslında adamlığın zirvesindesin denilebilir. ben de ilk kez duydum.

fakat şu "şişenin dibi ifadesine" benzetilerek çıkarılmış olabilir. "şişenin dibine vurmak" içilebilecek bütün içkiyi içip bitirmek anlamıdadır. bunu ona benzetmişler sanki.

0|0
    0|0
  • Saçma bir kalıp bence.Adam gibi adam demek istiyorlar işte kendilerince argo bir şekilde.

1|0
    0|0
  • İyi adam anlamına gelir Adamın hammaddesi gibi bir sözdür

1|0
    0|0
  • Kadınlar Anlatsakda Anlamak İstemez...Boşver Sende...

0|0
    1|1
  • Mecaz kullanım diye bir tabir vardır Türkçe'de.Türkçe öğretmenin anlatmıştır kesinlikle.İşte bu durum ona giriyor.

0|0
    0|0
  • gayet güzel bir kelime grubu bence

0|0
    0|0
  • Böyle bir soruyu gizli sorma sebebinle aynı sebepten olabilir bence.

0|0
    0|0
  • Bence poposu demek..

0|0
    0|0
  • anladın sen onu

0|0
    0|0
  • ergen işi işte sizde de snne be slk var

0|0
    0|0
  • denizler altında 20bin fersah o fazla dalma boğulursun

0|0
    0|0
    • espriyi kaçırdım .hangi kameraya el sallıyım :D ya da en iyisi geçen trene sallıyım elimi.

• kendinden emin ol dedim kötü mü ettm :D gıcıklık mı şimdi bu hadi ama adamım :DD

• ben kendimden herzaman eminim kelimelere takılma ;)

• saçma bir laf.

1|0
    0|0
  • kıçı oluyor

0|1
    0|0
    • hee adam götten bacaklı ya en dibi orasıdır hatta bacaksızdır belki..

fiziksel olarak en dip ayak oluyo :D

• bakış açısı :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...