Keman öğrenmek istiyorum, geç mi kaldım?

Arkadaşlar küçüklükten beri hayalim keman çalmak,

bir türlü kısmet olmadı, ama artık başlamak istiyorum,

kendimce müzik kulağım var, mesela flütle her şarkıyı çalabilirdim, ev arkadaşımın gitarıyla da zamanında kendimce sololar çıkartırdım. Ama tüm müzik geçmişim bu :)

Yaşım 23, bu saatten sonra ne kadar çalışmayla ne kadar sürede birşeyler çalmaya başlayabilirim,

Bu parçayı çalmadan ölürsem gözüm açık gider.

link

Güncellemeler:
Boş zaman olarak, haftada 2 saat kursa, günde de yarım saat pratiğe ayırabilirim en fazla.

Hem okul hem iş..
İyi motive ettiniz beni ha,

Eylül başında başlıyorum, ve gelecek bahar aylarında burda olanlara ses kaydını sunuyorum ;)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• İstemek başarmanın yarısıdır ;) başlamak mıydı ? Yoksa :-¿

Kendine güveniyorsan onu tut ve kopar..!

BeLki birgün özeL bi dinLeti verirsin ve biz de seve seve dinleriz.. :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tabiki geç değil kaç yaşında insanlar öğreniyor. git bi kursa görürsün.hemen yazıl bence boş zamanın varsa çok güzel bişey :)

0|0
    0|0
  • off hem de Farid Farjad haa:DDbence imkanın varsa git ,hiç durma bi müziğin notasını çıkarmak kadar güzel bi duygu yok sanırım ...

0|1
    0|0
  • benmde kucuklukten beri keman askım var.hele gonderdgn linkte sabah sabah hiç iyi gitmedi aglattın beni..bende kesinlikle ogrenmeye baslayacagım.kaç yasındasın?

0|0
    0|0
  • şimdi buraya bişey yazmak isterdimde yanlış anlarlar devam et sen kemanına .kesinlikle öğrenmelisin

0|0
    0|0
    • bak merak ettik ama şimdi, yazmalısın

• yanlış anlaşılmaların içinden çıkamassın aman başıma iş almiyim

• durma, bugun basla.

0|0
    0|0
  • ben de 3 senedir çalıyorum bence başla ne olacak:))kulağında varmış işte:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben 17 yaşımda başladım arkadaşım 23 yaşında olman önemli değil hee küçükken olsa daha iyi olurdu bizim için ama yapıcak bir şey yok hiç bir şey için geç değil sadece iste başarırsın emek ver oturarak olmaz:)))

0|1
    0|0
  • bi kere kemanı gitarla ve flütle kesin karşılaştırma başlarsan çabuk bırakırsın keman çalmak zor diyenlere de kafanı takma istersen yaparsın bi de farid farjad dinle ama çalmaya çalışma bu kadar :D keman eğitmenliği yaptım bi ara biliyorum

0|1
    0|0
    • Üstat o kadar mı zor bu Farjad'ın eserlerini çalmak ya?

• Şimdi anladım ;) teşekkür ettim.

• Rica ederim 20 kemandan çıkan sesle 1 kemandan çıkan ses farklı o ses olarak düşünme sen sadece çalabilmeye uğraş mangırın olunca da al güzelinden bi keman kolay gelsin:)

• hiçbirşey için geç değil

0|1
    0|0
  • Bu saatten zorla çok az şey öğrenirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...