Ağlatacak film önerisi paylaşımları neler?

Film izleyeceğim fakat neye izleyeceğime karar veremedim. Salya sümük ağlatacak bişey istiyorum. Bkz: "İncir Reçeli" gibi... Önerirseniz bir kaç bişey sevinirim...

0|0
9|52

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 51

• Kore filmlerini sevmem pek ama geçenlerde "7 numaralı hücre" isimli bir film izledim gülerken ağlayabilirsin. Çok hoş film.

0|0
    0|0
  • A moment to remember Güney kore yapımı bu film senaryosu oyuncuları işleyişi müthiş etkisinden hala çıkamadığım harika bir romantik dram şiddetle izlemenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Jab Tak Hai Jaan, kesin izle... Bu çocuk iyiki de bunu tavsiye etmiş de izlemiş dersin. Biraz uzun ama buna kesinlikle değer. Abla, kardeş varsa onlarla da seyredebilirsin. Ağlamazsan gelip beni döversin ;);) Bu filme o kadar güveniyorum yani... İyi seyirler...

0|0
    0|0
  • yazacaktımda 50 kişi yazmış zaten önce onları bir izle ağlamazsan bana mesaj at ben sana bir film önerecem

0|0
    0|0
  • Gatsby leonardo dicaprionun bir ask filmi adam sevdigi kadinin ilgisini cekebilmek icin cok zengin oluyo onunda gelmesi umuduyla partyler veriyor guzel bir film veya cizgili pijamali cocugu izle 2. dunya savasiyla ilgili cok duygusal bir film

0|0
    0|0
  • türk filmi var uçurtmayı vurmasınlar diye hapishanede doğum yapan bir kadının çocuguyla hapishane hayatını anlatıyo güzel bir film tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Hatırlanacak bir an
    Ağlamazsan söyle dövsünler seni

0|0
    0|0
  • Sakar şakir 10 numara ağlatır (gülmekten)

0|1
    0|0
  • "Love Story"

0|0
    0|0
  • sadece sen
    sen kesın aglarsın :D:D

0|0
    0|0
  • Aynı Yıldız'ın Altın'da.

0|0
    0|0
  • uyumsuz

0|0
    0|0
  • Yeşil Yol.. Kesinlikle ağlarsın.. Ağlamazsam duvara falan kafa at illa ağlarsın :D

0|0
    0|0
  • Aynı yıldızın altında izle ağlamazsın buradayız yine :))

0|0
    0|0
  • Yakin zamandaki filmler icinde unutursam fisilda mesele ama genel olarak bakarsak bir eylul meaelesi kelebefin ruyasi tamamiyiz vs. vs.

0|0
    0|0
  • SU VE ATEŞ
    izle sonra gel buraya yaz :)

0|0
    0|0
  • Bence sakar şakiri izle gulmekten ağlarsin moral olur incir recelini izlersen kisacasi yikanan tona washington denir bir halil sezayi klasiği son olarak emre belezoglu senin... alnindan opiyim ;)

0|0
    0|0
  • Soğandaki mutluluk

0|1
    0|0
  • Sadece Sen izle sonra gel cevap at ağladın mı diye ;)

0|0
    0|0
  • Kendine iyi bak izledin mi izlemediysen.. mutlaka izle gelip tesekkur edersin

0|0
    0|0
  • babam ve oğlum

0|0
    0|0
  • Grave of Fireflies...
    Bu bir çizgifilm ama sende iz bırakacak. Mutlaka izle.

0|0
    0|0
  • 50 ilk öpücük

0|0
    0|0
  • Hayat güzeldir yabancı film yaz google amcaya izle

0|0
    0|0
  • Adını Sen koy

0|0
    0|0
  • Aytron Senna

SENNA

0|0
    0|0
  • Bekarlığa Veda Partisi

0|0
    0|0
  • BLACK kesin izlemelisin ;)

0|0
    0|0
  • Evim sensin izlemediysen onu izleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • sadece sen mi ne vardı inçir reçeline benzer izlemediysen izle.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 9

• black kesinlikle süper muhtemelen izlemişsindir titanik, piyanist, uçurtma avcısı fena ağlatır ama benim zirve noktam bir litre göz yaşı diye bir asya dizisi vardı kısa bir şey;omurilik hastası bir kızla ilgili. onda her saniye ağlarsın, bir ay depresyona girer, hayata isyan eder, yaşamını sorgularsın.

0|0
    0|0
  • Aşk Tesadüfleri Sever i kesin izlemişsindir :D

0|0
    0|0
  • babam ve oğlum

0|0
    0|0
  • Ghajini, Forrest gump eğlenceli olmasına rağmen ağlamıştım, Cesur yürek, V for vendetta..

0|0
    0|0
  • Koizora

0|0
    0|0
  • Hachiko

0|0
    0|0
  • aynı yıldızın altında

0|0
    0|0
  • Unutma beni