80 lerin sonu 90 ların başında çocuk olanlar buraya

arkdaşlar bu dönemde çocukluğunu yaşaynlar, hatrladığınız neler var tv den hayattan hadi güzel bi nostajı yapalım

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• ozamanlar bu adama asıktım ; link

susam sokağı <3

Barış Manço ile 77den 77ye

kaygısızlar :D

hugo :)

çılgın bediş :)

mahallenin muhtarları :D ayy ne severdm.tv basından kalkmazdım :D hattırlattgn için tesekkürler:)

0|1
    0|0
    • lınktekı parcayı fulutle calabılırdım ya :) ben tesekkr ederm snde hatrlattın bana ppuan verırmsın konuya unutulmasın

• 1.20 den sonrası :D hahah buda calıyor :D

• tabii puanlarım.. 5 yıldız :)

Kızlar Ne Diyor 10

• edi büdü, beverly hills ,red kit ,tom jerry ,taso ,5 taş ,jetgiller,casper...

0|1
    0|0
  • şeker kız candy :)

0|1
    0|0
    • ablam ızlerdı o dakıkabaska kanalda robotan var dıye hep kavga eder kumandayı kırmıstık babam cok kızmıstı bıze o zaman kumandada yenı cıkıoooo o kadar pahalıydı kı :))

• bizimkile dizisini yıllarca izlediğimi hatırlıyorum birde izlemediğim reklamlarından bıktığım yalan rüzgarı diye bi dizi vardı

0|1
    0|0
    • annem cok ızlerdı o yalan ruzgarnı da ben roza dıye bı skokak kızı vardı onu ızlerdım, manuellayıa baylırdık aılecek ızabel manuella antonyo bıde kotu kadın HASINTA

• :) ust komsunun kızı vardı kara bısı cosby aılesı vardı kuccuk kızları vardı çestır mı neydı adı annesı çestır dıye cagrrdı kızı cok gulerdık aılecek :):)

• ehehe :D insanlar her yerde aynı işte

• Komşunun sanal bebeğini yemekten öldürüp 3 gün evden çıkamadığımı hatrlıyorum :D

0|1
    0|0
    • aa bıde sanal bebekler vardı dımı cok agladm babam bana sanal hayvan aldı 8 hayvan vardı ıcınde ustelık

• Bende nedense yemekten öldürüyodum hep onuda kendm gibi sanıyodum heralde :D

• :):)

• game-boy icin kardesimle az kavga etmedik, birde powerrangers aklima geliyor benim

0|1
    0|0
    • benım konusan tetrısım vardı mahllede herkes basma toplnrdı konussada duysak dıye :)

• ahaha coook guzel gunlerdi yaaa

• Onun arabası var.

0|1
    0|0
    • bu kız benı gormelı bana kazak yelek ceket ormelı

• Susam sokağı :)

0|0
    0|0
  • 90 da bebektım :D

0|0
    0|0
    • defol defol cocuklarn ısı yok yat hade :))) sak asaka konuyu takıp et zevklı syler gorecegnden emınım

• :):):) yorumyapsan +5 verrdm sana

• ninja kaplumbalar,he-men (yıllarca toprak sergeni merak etmiştim,he-man i o seslendiriyordu)

0|0
    0|0
  • 80'lerin sonu 90'ların başına çocuk olarak yetişemedim de, bebektim:)

0|0
    0|0
    • kac dogmlusn kı

• yoh yavrıım bızden dıılsın sen 90 ların sonu 2000 lerın basnda cocuk olmussun bız senı bebek dıye sevenlerdenız

• 95'ten sonrası için gelin bana öncesi yok:))

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|1
    0|0
  • zillere basıp kaçardık, taso oynardık süper baba diye dizi vardı hala unutamam o diziyi

0|1
    0|0
    • ya annem tasolarmı bı torma karsı komsnn cocgna vermıs ben unıversıye gdnce oda begnmemıs essk cope atmıs lan onları bırktrcem dıye yedıgım cıpse verdgm parayla ev araba kadın alırdım ben be

• sabah gazetesı lego verırdı onu bırktrrdım hala duruyor hepsını almısım hemde :))

• evet hatırladım ben almamıştım legolardan onları oynıycak yaşı geçmiştim sanırım :)

• atari , sega , bu kız beni görmeli bana kazak örmeli ,altın kaplı çikolata vs vs..

0|1
    0|0
    • golf muydu adı o cıkolatalrın? segam hala duryor kutusuda bılomusun?

• Golf mü Gold mu öyle bişiydi..Ben upgrade ettikçe küçüklere bıraktım sega ,commodore 64 vs'leri..Sakla tabi hatıra ;))

• Parlıament Sinema Kulübü. link

0|1
    0|0
  • 86 lıyım. Böyle konular görünce hüzün kaplıyor. Özel TV lerin hiçbiri yoktu. Hatırladığım en eski şey Susam sokağı ve bu :)

link

0|0
    0|0
    • lambada ne meshurdu dansı elbısesı ayakkabısı bıle varıdı yaw

• haşırttı black bord diye 80 lerin bi espirisi var dı.

0|0
    0|0
  • 90lardan sonrasını biliyorum

0|0
    0|0
  • susam sokağı tabiki bir de kara şimşek bayılırdım :((

0|1
    0|0
Yükleniyor...