Sizce 21 aralıkta ne olacak?

Son zamanlarda bu tarih sıkça söylenmeye başladı.Kimileri iyi şeyler olacak diyor,kimileri de kötü...Sizce 21 Aralık ta Dünyada neler olacak dünyamızı neler bekliyor?

0|0
13|19

En İyi Kız Görüşü

• ya olur mu öyle şey. bu düşünceler yanlış kıyametin ne zaman kopacağını bir tek allah biliyor

2|2
    0|0
    • Fal'a inanıon ama :D ah seni ah! :D

• yoo çıkıo bazen ama hepsi doğru değil. astrolojiye de pek inanmam :D ama bu mayalar konusu çok farklı kıyametten söz ediyoruz. inançlı biriyim allah bilir kıyameti sadece.

• Bende sonsuna kadar ALLAH'a inanıyorum ve inanıcam

Kızlar Ne Diyor 12

• Cuma gününde kıyamet kopacağını biliyorsun, ramazan ayında olan bir cuma günü kopacağını niye bilmiyorsun?

0|4
    0|0
  • günler uzamaya geceler kısalmaya başlayacak...

0|0
    0|0
  • dünyanın ekseni kayacakmış yapılan hesaplamalara göre.

0|1
    0|0
  • açıkçası mantıklı gelmiyo daha kıyamet alametleri olmadı.boşuna korkuyosun

0|0
    0|0
  • benim doğum günüm:)

0|0
    0|0
  • sus valla sus ne tırsıosun git araştır şu konuyuda ne kadar yersiz olduğunu öğren.

0|0
    0|0
  • daha mesih gelecek mehdi gelecek sakin olun mayalarda kimmiş

0|1
    0|0
    • selam mesih geldi bile iki bin sene önce kardeşim.. .

• isa mesih isa beklenen gerçek mesih ve kuratırıdır .. rabbimize hamd olsun ki isa mesihe iman edenler tüm dünyada çogalmakta aleluya amen...

• :)) dünyanın 6 da biri müslüman olacak onlarında 6 da biri şeytana hizmet edecek demiş iblis peygasmberimize, zaten mehdi gelmeden önce müslümanlık hemen hemen yok olacak.. bunlar zaten olacak peygamberimiz bunları söyledi zaten

• 20 aralık doğum günüm kıyamet kopsa umrumda değil ayın 21 i :D

0|0
    0|0
  • hic birsey.

0|0
    0|0
  • Maya takvimine göre değil, Allah'ın takdirine göre yaşıyoruz.

0|0
    0|0
  • neler diyorlar ki

0|0
    0|0
  • Az gunah işleyelim madem..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Her zaman diyorum; Bakınız Arı Maya, yoğurt mayası ve en önemlisi bira mayasından başkası yalan inanmayın.

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey olmayacak tabiki.2000 yılına girerkende böyle demişlerdi hani ne oldu? insanlar kıyamet hakkında kuruntu yaratabilecek birşey bulduğu zaman hiç kaçırmıyorlar bu fırsatı.Nasa'da açıklama yaptı zaten tehlike arz edecek bir durum olsa heleki bir gezegen çarpacak olsa dahi şuanda onu 10 yıl önceden öğrenme durumları varmış.

0|0
    0|0
    • Bilgilerinle Aydınlattın bizi. Teşekkürler

• Bir haber sitesinde görmüştüm bilgileri herhangi bir gezegenin çarma ihtimali olacaksa dahi o gezegeni gök yüzünde görebilecek kadar yakında olması gerekiyormuş çünkü 21 aralık yakın bir zaman.

• hiç bi şey olmayacak masonların unutmadıgı bı tarihtir yuzde 90 ogunde bı ıntıhar saldırısı bombalama ıdam yada onun gıbı bısey olacak en fazla

1|0
    0|0
  • Güneş takvimine göre onun geçen yılda olması gerekiyordu, çünkü 0 yılını sayarsak şu anki takvimde 1 yıl kayıp var, 0 yılını saymazsak 2013 yılındayız yani.

0|0
    0|0
  • Bir şey olacağını sanmıyorum. Foton kuşağı filan bir sürü teori var ama gerçek olduğuna inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • fenerbahçemiz 15 puan farkla liderlik koltuğunda olacak

0|0
    0|0
  • GS-fb derbısı oynanıyo mu o zamana kadar hacı ya

0|0
    0|0
  • Kopsun çokta umrumdaydı ya.

0|0
    0|0
  • 21 aralık özel bir tarih değil bence

0|0
    0|0
  • Mayalar hiç yanılmamış kendi zamanlarında bakalım, güneşin patlama yörüngesindeymiş dünya bu yöne döğru patlarsa felaket yaşanabilir.

0|0
    0|0
  • benim doğum günümü kutluyacacaz kıyamet koparsada dğdum gün ölürüm

0|0
    0|0
  • 21 aralıkta yılbaşına 10 gün kalmış olacak..

0|0
    0|0
  • hiçbir şey olmayacak geleceği sadece tanrı bilir

0|0
    0|0
    • Evet ALLAH bilirde ALLAH bazen olayları farklı şekildede bildirebilir.

• hiçbirşey

0|0
    0|0
  • Birşey beklemiyor :SBirşey de olmayacak aslında pek.

0|0
    0|0
  • Bu gidişle 3. dünya savaşı çıkacak.

0|0
    0|0
  • 21'i geçsin de şu sorular bitsin. 985908590384905898 defa soruldu.

1|0
    0|0
    • Yok daha 3. kez sorulmuş benimkiyle beraber :D

• 3. mü :|

Daha neler...

Bir b.k olmayacak, maya kehanetini ben uydurdum. İçin rahat olsun.

• Saat 10 da uyanırım Allah izin verirse kahvaltımı yaparım ardından duş alıp cuma namazına giderim çıkışta kız arkadaşımın yanına oradanda sinemaya filan giderim akşam gelirim pc açarım ks de yaşamaya devam :))

0|0
    0|0
  • kıyamet kopacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...