En gereksiz ve saçma bulduğunuz müzik türleri nelerdir?

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama..Gerçekten bazı müzik türleri çok saçma arabesk rap mesela.Evde çekilen saçma klipler ''sen beni terekettin yar kalbim yanar bedenim sızlar'' diye baslayıp devam eden sözler.Pop müzikte aynı dalavere ... Hande Yener ile Sinan Akçıl'ın Atma düeti pop müziğe sürülmüş kara bir leke bence. Siz nasıl düşünüyorsunuz ? Sizce de Türk müzik kültürü ilerleme gösteremiyor mu?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• arabesk rap :D:D:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sonuna kadar katiliyorum abi.gereksiz sacma kusmuk gibi valla.bu yuzden 3 senedir tuekce dinlemiyorum :P ADAMSIN :D

0|1
    0|1
  • ajdar müziği :)

0|1
    0|0
    • 63 Stayla Daha king :D:D:

• Ahahah bilerek söyledim zaten ampul yuvasıyla şarkı söylüyolar:D ana bacı sövüyolar bide çok kıroooolar:D

• kıyamam ajdar daha masum ve modern:)

• metal müzik sevmem

0|1
    0|0
    • Black metal bende sevmem.Anormal makyajlar korku film gibi falan saçma.Diğer metal türlerini dinlerim

• arabesk rap tabi ki:D dinleyene saygı duyarım ancak çok gereksiz buluyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ankara havasına ısınamadım bi türlü. arabesp rapi bulamıyorum, göremiyorum

0|0
    0|0
  • bence tüm müziklere saygı duymalıyız

0|0
    0|0
  • Arabeskin türleri > Arabesk > Arabesk rap > Arabesk x :D

0|0
    0|0
    • Pop müziğde bir o kadar beğenmiyorum :d

• Ben güzel olan her müziği dinlerim genelde güzel müzikler popta oluyo kötüsüde var ama kesin seninde hoşuna gidecek pop müzik vardır. Çok geniş bi yelpazesi var :)

• Olmaz mı var tabi :) Kenan doğulu Hadise falan iyidir :)

• pop müzik Türk kültürü değilki

0|0
    0|0
    • Pop müziği Türk kültürüne uyarlarsın.Türk kültürüne yakışan ezgilerle donatırsın.Türk kültürüyle bütünleşir.Birazcık kafa yorduğun zaman...Rock müziğide Türk kültürüne uyarladılar.Anadolu Rock diye birşey çıkmıştı hatırlıyorsan?Bilmem anlatabildim mi?

• Türk kültürü dediğin, sanat müziğidir halk müziğidir türküdür. sen gel ieurovision yarışmasında ingilizce şarkıyla türkiyeyi temsil et, o kupayı alsın eve götürsün

• Kardeşim uyarlamak diyorum zaten pop bizimdi demiyorum.Türkçe sözlerle Türkçe ezgilerle söylüyorsun bizim kültürümüzede giriyor...Türk sanat müziğindeki çalgıların tamamı bizim mi? Soruyorum sana:) Bazen bateri bile eklerler orkestraya şarkı daha zengin olsun diye ..

• arabesk rap

0|0
    0|0
Yükleniyor...