Film tavsiyelerinde bulunur musunuz?

Bana film tavsiyelerinde bulunur musunz? Türk filmi olmasın. Romantik te olmasın. Eğlenceli,aksiyon,gerilim tarzında olursa iyi olur.

Ratatouille gibi de olabilir kuzenim ile izlicem 7 yaşında hem o sıkılmasın hem ben :)

Güncellemeler:
Şimdi uyudu o. Siz bana en iyisi gerilim korku aksiyon tarzı öneri yapın yakında uyanmaz o :)

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• çirkin ördek yavrusuyla farecik :) ona benziyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben Antz filimini cok seviyorum.Hem içinde politik mesajlar var hemde çocukların izleyebileceği bir filim.Tavsiye ederim ve yanılmıyorsam Woody Allen bu filimde seslendirme yapıyor.

0|0
    0|0
  • kule soygunu link

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hmm güncelleme var, o zaman tavsiyeler değişecek:) Bu söyleyeceklerim gerilim türünde The Others (Diğerleri), ve Cube (Küp) filmi serisi. Gerçekten kaliteli filmler.

0|0
    0|0
  • The adventures of Tin Tin (Ten Ten'in Maceraları) :) Görselliği oldukça güzel. Ya da Çizmeli Kedi olabilir, Ya da Alvin serisinden biri. Burada önemli olan ona hitap etmek, seni boşver:) Gerçi bu saydıklarım ileri yaş grubu tarafından da izleniyor.

0|0
    0|0
  • Big Fish link

0|0
    0|1
  • Kung fu panda .hem aksiyon var hem de yaşına uygun .

0|0
    0|0
  • açlık oyunları filmini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • makas eller yada çarlinin çikolata fabrikası tarzında bişeyler kuzenin için iyi gider sanırım.

0|0
    0|0
    • house in connecticut

makas eller

başlangıç

hachi

like crazy

ölüm bekçisi

sihirbazın çırağı

maymunlar cehennemi başlangıç

stake land

fright night

dont be afraid of the dark

trick r treat

dream house

messenger

hostel 3

planet terror

unıversal soldıers

testere serisi

woman in black

içerde

burda neredeyse her türden var ama house in connecticut ı şiddetle öneriyorum harika gerçekten uyarlama ve bomba bir korku filimi =))

• Sagol. Cinli şeytanlı varmı? Mesela doğmamış çok güzeldi.

• diğer adını dene bide cinli şeytanlı film konusuna gelirsek şeytanın inini almıştım şeytanla alakası yoktu ama reg serisine bi bak sen olmadı paranormal activityi denersin izlemedysen bide içimdeki şeytan diye bşey vardı onada bi bak bu türde genelde güzel film yok hepsi vasat.

• titanic, terminatör, hulk ...

0|0
    0|0
    • ne yaptın sen ya :) çocuk bunu izlerse akşama intihar eder.

• birşey olmaz benim kardeşim izledi intihar etmedi ya:)

• ice age 4

0|0
    0|0
  • 96 saat

0|0
    0|0
  • Aç internetten bak :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Demir devi kesin izletmelisin link

0|0
    0|0
  • Buz Devri 4 :)

0|0
    0|0
  • açlık oyunları

0|0
    0|0
  • İnside man.

0|0
    0|0
  • Big fishi tekrar izledim ve ne kadar büyük ve olağan üstü olduğunu anladım lütfen izleyin

0|0
    0|0
  • aç bi film izlet erotik olmadıktan ve testere gibi bişey olmadıktan sonra sorun olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...