Sabahattin ali sevenler?

Biraz da sabahattin ali konuşalım. Sabahattin ali sever misiniz. Okur musunuz. En çok hangi kitabini sevdiniz veya en sevdiğiniz sözü nedir

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kuyucaklı Yusuf'u lisede okumuştum ve Sabahattin Ali ile tanıştığım eseri oldu bu kitap. Öyle çok sevmiştim ki, ara ara halen aklıma geldikçe hatırlarım kitabı. Ardından elbette Kürk Mantolu Madonna... Bir aşk hikayesi ancak bu kadar dokunaklı anlatılabilirdi. Daha sonra ise Sırça Köşk, Değirmen ve Yeni Dünya kitaplarını okudum. Özellikle Değirmen kitabında bir Çingene'nin aşk öyküsünü öyle güzel anlatır ki, sırf bu öykü için bile o kitap satın alınabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kuyucakli yusuf , kürk mantolu madanno ve içimizdeki şeytan romanlarını okudum , en çok da içimizdeki şeytan romanını beğendim

1|0
    0|0
  • Kürk mantolu Madonna yi okudum amaaaa cok begendim harikaydi bir kitabini daha okudum ismi konakli biseydi galiba :) kendisi harika bir edebiyatci

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Kuyucaklı yusuf. guzeldi

1|0
    0|0
  • İlk defa duyuyorum bu ismi allahallah :O Bakıp araştırcam ama bir , buraya soru olduysa araştırmaya değer heralde

0|0
    0|0
    • İlk defa mı. Adamın kemikleri sızlamıştır:D ben de ismini ve kitaplarını çok duyuyordum ama okuma fırsatını yeni buldum. Kitaplarını öneririm

• :D:D Ben daha çok tarih araştırma bilim falan okurum genelde, okuyup bitirdiğim de sayılıdır, seçerim bazı kısımlarını oraları okurum, kalan kısma da göz gezdiririm falan, ne tarz yazıyodu rahmetli? :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Kürk Mantolu Madonna demezsem vicdan azabı çekerim :) Sevilmez mi:)

1|0
    0|0
  • Kendisini çok severim. değirmen, kürk mantolu madonna, içimizdeki şeytan, kulaklı yusuf..

1|0
    0|0
    • Türkçe'yi en güzel kullanan yazarlardan biri. Okudukça dilimi daha çok seviyorum. Ondan ve kitaplarından öğreneceğim çok şey olduğuna inaniyorum

Yükleniyor...