Kilo almak mı, zayıflık mı?

selam arkadaşlar,lütfen kız arklar cevaplasın ağırlıklı olarak...düzenli spor yapan biriyim beslenmem falanda güzel..sole bi soru soruçam..kilo aldığım zaman direk suratıma vuruo, yanaklarım sisio ve bu durumdan nefret ediorum..yüzüm güzel babyface bi herifim ama o yanaklı halimi hiç sevmiorum..diceksinizki o zmn normal kilonda seyret, o zamannda vücut üst taraf incelio..valla şaşırdım..siz ne diosunuz? kilo arttırmayınca çalıştığım ağırlıklarda artamio, yptığım antremanda boşa gidio..kilo alıp şişen çok arkım oldu, kesinlikle zayıf halleri daha yakışıklılardı..grip garip suratları şişti besleme çocuklar gibi...

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• ismail yk sandım :O . benimde öyle ya ne zaman kiloalsam yanaklar şişiyo . bence kilo alma sen :D

0|0
    0|0
    • Wllahi fotografı acana kadar ben de neden ısmaıl yk nın fotografını koymus dıye dusunuyordum xD

• aynen :D haahaha

• ulan ne adammış be! o tipsiz herifin kıstası olduk, cidden vurucam sacları 3e:) ama ilgim yok burdan öyle gözüküo resimlerden..normalde güzel çocugumdur..

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 5

• kardes erkegım ama cevap yazacam dayanamadım:)kız gıbı dusunecem ama senın ıcın ben kız olsam sıska erkeklerden hıc hoslanmam zsayıf olacaksa bıle kıvanc tatlıtug gıbı kaslı ısterdım ama en ıdealı hahfıfı toplu olsun murat boz ıyı ornektır buna ben 187 boy 84 kıloyum bende kızlarda memnun bu halımden

0|0
    0|0
    • 1.71 e 72yim şuan..tutturdu hocalar 3 kilo al die..gecen denedim..çok kötü oluo surat..zayıf diilim ztn

• vücut üst taraf inceliyorsa üst tarafı kas yap .. göğüs çalış omuz genişlet.. kas olan yerler kolay yağlanmaz ve erimez..

0|0
    0|0
  • hastalığının adı hipskoldsefergeracol milyonda bir :D bu arada ztn brz toplu gibisin gerek yok

1|0
    0|0
  • zayıflık

0|0
    0|0
  • ismail yk ya benziysn

0|0
    0|0
Yükleniyor...