Hayatınızda hiç konsere gittiniz mi gittiyseniz ne konseriydi?

Ben gripin ve ayna konserine gittim ya siz:)

0|0
12|23

En İyi Erkek Görüşü

• Birkaç konsere gittim, hiçbirini hatırlamam şimdi.

Ama birşeyi hiç unutmam.
    Yaklaşık 8 sene önce yoldan geçerken bir yerin açılışına gelmişti Volkan Konak. Hava soğuktu, insanlar elleri cebinde, üzerinde montlarla sahnede onun şarkılarını, sohbetlerini dinliyordu. Yolda yürürken tir tir titreyen ben izlemeye başladım, dinlemeye başladım. Volkan Konağın bir konuşması vardı, hiç çıkmak aklımdan. Hala dün gibi hatırlarım.
    O soğukta sahnede üzerinde ince bir keten gömlekle şarkılarını söylüyordu. En son o açılış için verdiği ufak konser son bulurken şöyle bir konuşma yaptı.
    '' Bir sanatçı sahnedeyken dinleyenlerini, izleyenlerini önemsemeli. Birazda onların psikolojisine ayak uydurmalı. Bakın ben şu an sahnede üzerimde bir montla olsaydım eğer, hepiniz tir tir titreyecektiniz karşımda. Çoğunuz beni dinlemeyecektiniz dahi. Ama ben bu soğukta şarkılarımla, tavırlarımla ısıttım sizi. Ben üzerimde incecik bir gömlekle sahnede şarkılarımı seslendirirken saatlerce, sizler beni sıkılmadan dinlediniz. Eğer ben bu gömlekle çıkmasaydım, üşüdüğümü belli etseydim size, sizde üşüyecektiniz. Şimdi bende üşüyorum ama az önce sizler beni dinlerken sizler sayesinde ısındım bende, soğuğu hissetmedim. İyi geceler hepinize, teşekkür ederim. '' demişti. Tam anlamı ile kelimeler tutmasada mantık buydu.
    Hayatımda hiç unutamadığım anlardan biri.
    Tamam, konser sayılmaz bu, ama yinede unutamadığım anlardan biriydi...

Birde bu AC/DC konserinin videosunu izlerim sık sık, bu adamlarda yaşını başını almış ama tam manyak. Bırakıyorlar kendilerini sahneye... İzlemenizi tavsiye ederim sonuna kadar. Sürpriz şovlar var. :)

Birde şu 02:21'dans eden bir kız var, bulun getirin onu bana ! Çok sevdim. (:

.
    http://www.youtube.com/watch?v=eVlRQn6AMYs

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...