Günlük kaç sayfa kitap okumak gerek?

Kendimi aşıp 150-200 sayfa arası okusam bir zararı olur mu?
Başım ağrımaya başladı bile de :D

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Eger bahsedilen seyi anlayabiliyosan okudugunda, bir zarari olucagini sanmiyorum. Bizim edebiyat hocasi hep seviyenize uygun kitaplari okuyun derdi. Onlarin universitede tıp bolumunden bir cocuk anlamadigi edebi olarak suslu kitaplar okuyomus. bir noktadan sonra sıyırmıs. En son cocugun otobus bagajlarina binip gizliden seyahat ettigini duymuslar.:D agshagsgahafs

0|0
    0|0
    • Bence sen biraz ahlak kitabı oku..
      İnsanlarla dalga geçmeyi ve hastalıklarıyla eğlenmeyi belki bırakabilirsin.

• 1. si benim haddime degil asla boyle biseyi psikolojik bir rahatsizlik olarak dusunmedim. bir akraksiyon, heyecanli bisey yapmak istediğini dusundum.
      2. si "Kisiye baskasinin yaninda verilen ogut, ogut degil hakarettir." sen de kendine bu unlu sozden pay bic. Belki sen de biraz kibarlik ve uslup ogrenirsin

• 1. Sen diyorsun ki toplum içinde ogut verilmez sonra da bana ogut veriyorsun?
      2. Ben sana ogut vermedim hakaret ettim zaten onu anlayacak beyninde mi yok?
      3. Senin ne amaçla ve karşı tarafa hangi fikri taşıdığını da biliyoruz. Kıvırma dansöz değilsen tabi.
      Açıkca söyle hatanı. Herkes hata yapabilir. Allah hariç..

• ben basladıgım kıtabı o gun bıtırmezsem ıcım rahat etmıyor :)
    alıskın degılsen yavas yavas artır sayfa saysını

0|0
    0|0
    • O kadar para verip de hemen okununca içim gidiyor ama :)

• merakta ınsanı olduruyor ama :)

• Ben eskiden günde 200 sayfa okurdum yararı değil zararı oldu

0|0
    0|0
  • Günde 300 küsür okuyorum hiç bir zararını görmedim :D

0|0
    0|0
    • O kadar kitabı nerden buluyosun :) Günlük 300 sayfa okusam ben profesör gibi hissederdim kendimi :)

• Okul kütüphanesi arkadaşlarla kitap degistiriyoruz kuzenimden alıyorum kendi aldıklarım :D

• Bazen okuyamadığım zamanlarda oluyor tabi sınavlar olduğunda :D

• Gozlerine yazik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Başın ağrıdıysa ara ver az temiz hava al :P

Harry Potter'ın altıncı kitabını bir günde bitirmiştim :)

0|0
    0|0
    • ovvv çok fazla :) O kadar okusam sanırım beynim iflas eder.
      Kaç saat sürdü ve nasıl dayandın?

• ben kitaba başladığımda her gün fix 50 sayfa okurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...