Gerçek olabilecek bir olay yazısı için bu konu nasıl olur?

ateist bir doktor ve lösemi müslüman dindar bir kızın aşkı konusu altında bir olay yazıcam.

şimdi kız tedavi için gittiği hastanede bu doktorla tanışıyor. aşık oluyor ve işte doktorun inancı kızı düşündürüyor müslüman ve atesit aşkı işte :D sonra git gel yaşıyan kız onu müslüman olması için işte teşvik etmeye çalışıcak ama bırakamayacakta onu seviyor çünkü.. sonra kızı öldürcem olayda :D
işte ölürken kız doktorun kollarında son nefesini verecek. tam ölürken ateist doktor Kelime-i Şehâdet getiricek vee müslüman olacak kız bunu duyarak gözlerini kapatacak... . uydurma gücüm bu yani :P

bu konuyu buldum işte :D eklemek istediğiiz olursa mesela yazarak yardımcı olursunuz cümlelerinizi yazıma eklerim yani :D

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Amin :D

0|0
    0|0
    • dalga geçme be :P

• ölü duayı kabul ediosa sende bunu kabul et ceksin :D alırım bak geri en iyi cevap şeysii yıldızını göürürsün :D

• Tamam tamamm :dd

Erkekler Ne Diyor 8

• Doktor ürolog olsun.

0|0
    0|0
  • dindar müslüman kız erkek doktoru pek tercih etmez mümkünse bayana tedavi olur bunu da hesap et

0|0
    0|0
    • hmm bu açıdan düşünmedim ama yani en iyi doktor o varmış ondan bayana gitmemiş :D

• araştırıp mesleğinde en iyi olanı seçmiş gibi birşey eklersin başına kızın dini hassasiyetlerini ön plana çıkarma adına

• ewt bunu ekledim zaten.. tşkk

• Kafa birseye ermiyorsa Dinde iyi para vardir kardesim. Din masallarini dinleyenler seviyeli birsey aramiyorlar zaten cünkü seviyeleri yok.

0|0
    0|0
  • kız öldükten sonra doktor depresyon halindeyken müslüman olup dine yönelse sanki olay akışı daha saglıklı olur :D

0|0
    0|0
    • hıı buda güzel fikir not aldım bunudaa teşekkür :D ama kızın ölmeden önce müslüman oldugunu bilmesi iyi olur gibi :D:D

• aynn hayran galdımmm :D:D pur fenaaaa :D

• eyvallah :D :D

• aslinda bu hikayeden cok sey cikar.
    kiz ile doktor sk sk dini sorularla tartismaya girsin.

0|0
    0|0
  • Tırt bence.
    Herkes yazmak zorunda değil

0|0
    0|0
  • Kızın olmesinin sebebi öyle bir sebep olmalıki doktardan aids kapsın

0|0
    0|0
  • Ateist kimse boyle bir olayda imkansız kelime i sahadet getirmez ;))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Okurken kahkaha attım ya haahahahah sandalyeden düşüyordum yemin ederim bu nasıl yaratıcılıktır.

0|2
    0|0
  • Güzel güzel devam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...