Kişisel gelişim tavsiyeleri?

Arkadaşlar selam size sorum şu profesyonel olarak yüzücüyüm aynı zamanda fitness ile ilgileniyorum üniversite 2. sınıfım kendimi geliştirmek için yeni şeyler arıyorum. Bana neler önerirsiniz? Teşekkürler...

Güncellemeler:
Çok güzel şeyler öneriyorsunuz peki başka var mı?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Kutuphaneye ugra bir , sevdigin turde bir kitap bul. Kisisel gelisim olarak Ferrarisini Satan Adam guzeldi kanımca. Yeni bir dil ogren ya da ingilizceni ilerlet. Farkli kulturlerde yasayis bicimlerini ogren. Kelimelerini guzel sec diksiyonunu duzelt. Insanlar senle konusurken siir dinliyomus gibi dinler. Beden dili okuma hakkinda kitaplar var. Onlari oneriyorum. Doga yuruyusu yap. Guzel muzikler arayisinda ol.:) herkesi sev. Mevlana ilham kaynagin olabilir. Ben bunlari yapmaya calisiyorum hayatimda. memnunum :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yeni bir dil veya okçuluk

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitapları edinebilirsin en basitinden :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Maşallah bu ikisi yetmiyorsa helal olsun. Diyemedim bir şey. :)

0|1
    0|0
  • Diksiyon kursuna gidebilirsin. Bu seni bir çok alanda başarılı kılacaktır. Unutma özelliklerinin olmadı güzel bir şey olsa da önemli olan bunu güzel sunabilmektir. Türk tekstilinin çok kaliteli olmasına rağmen markalaşamamasını düşün ya da Hugo Boss' un kot pantolonlarını İzmir'de fasoncularda üretip yüzlerce dolara satmasını düşün.

0|0
    0|0
  • kendin ol, hedefe yönel
    dünyanın canı cehenneme

0|0
    0|0
Yükleniyor...