Kore dizilerini sever misiniz?

üniversiteye başladım başlayalı tam bir dizi film manyağı oldum hint filmlerinin çoğunu yabancı filmlerin çoğunu izledim tabi öyle atraksiyonlu gerilimli olanları değil romantik-dram ya da romantik-komedi olanları şimdilerde ise kore dizilerine sarmış durumdayım ona yakın dizi izledim ama artık izlediğim diziler gibi dizi yok gibi hissediyorum önerebileceğiniz yabancı filmler ya da kore dizileri var mı?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Izlemek ne demek bagimlisiyim, burada kdrama, kpop sevgimi yazsam yazi bitmez. En buyuk dusmanim Kore yedi zayifimin nedeni. Ama bu sevdanan vazgecegimi? Tabikide hayir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Anlayamadığım bir biçimde gözleri çekik olan ırklardan nefret eder oldum son zamanlarda Çinliler yüzünden. Sanırım karşılaştığım bazı haberler sebep oldu buna. Yamyamlar.. yemedikleri canlı kalmamış yer yüzünde ki buna insan da dahil. Ayrıca da Türk düşmanı hepsi. Allah ıslah etsin aklıma geldikçe çıldırıyorum.

0|0
    0|0
    • ben çinlilerden bahsetmedim ama koreliler bizim dost ülkemiz :)

• Ne tesaduf Korelilerde hic sevmez Cinlileri, Kuzey kore neyse Cinde oyle.. :D

• Yok ben bu medeniyete ısınamam.

• Dizi mi bilmem ama abnormal summit güzel

0|0
    0|0
  • Bayılırım.. Zaten ben de koreliyim.

0|0
    0|0
  • eh işte. bir ara bakayım dedim komedi duygusal karışımı biraz bizcil bir hava sezdim dizilerinde :)

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• secret garden izliyorum ben..
    abnormal summit program izleyebilirsin komik..

0|0
    0|0
    • dikkate alıcam teşekkürler :)

• Bir ara merak ettim izliyim dedim ama izlicek bir şey bulamadım hiçbir fikrim yok hangisi iyi kötü. tavsiyelerin var ise yazarmısın

0|0
    0|0
    • ben en çok you are beautifulu seviyorum heartstrings bof playfull kiss the heirs personal taste bunları izledim aklıma şu an bunlar geliyor hepsi de güzel diziler :)

• Teşekkürler bakarım bunlara :)

• Secret garden öneririm çok güzeldir yeppuda bak orda bir çok dizi var

0|0
    0|0
  • Ben hoşlanmıyorum, teşekkürler.

0|0
    0|0
  • bunu izledin mi D: yeppudaa.com/showthread.php

0|0
    0|0
    • hayır izlemedim izlicem teşekkürler :)

• Aaa ben çok severim, hatta iki gün önce panda and hedgehog bitirdim çok güzeldi. Modern farmer izliyorum su an :)

0|0
    0|0
  • Sevmem :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...